Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azok a srácok akiknek ilyen...

Azok a srácok akiknek ilyen vagány külsejük van miért bunkók és nagyképűek?

Figyelt kérdés
Nekem tökre bejön ha kicsit lazább külsejű a srác viszont ők mindig váltogatják a csajokat meg megcsalják meg minden,most nem ezekre a diszkós csökevényekre gondolok hanem az ilyen rockosabbakra, mért nincsen olyan hogy igy néz ki és közben hűséges meg kedves...pl én ilyen vagyok csak csajba hogy kicsit extrémebben nézek ki de nem vagyok k*rva ( mondjuk mindenki azthiszi) és innen induktam ki hogy akkor fiuba mért nincs ilyen?
2011. ápr. 4. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
neked a külső a minden?
2011. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez a divat.
2011. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rocker, de ismerek vagy 6-7-et akik azok és ők nem bunkók...
2011. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jajjj igen ez olyan idegesítő... -.-
2011. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez nem divat, ez beállitottság, énse azért názek ki ugy ahogy mert divat hanem azért mert igy érzem jól magam és pont undorodom a divattol , amit most pl eza neonzöldtornacipő sp-sapka lilagatya csillogóscuccok testesitenek meg nameg a nagy arc...
2011. ápr. 5. 19:55
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy ez hülyeség hogy a külső a minden, mert épp ezért tettem fel ezt ide, ami pont a belsőröl szól..
2011. ápr. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!