Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gyurta Dani és az öccse...

Gyurta Dani és az öccse tényleg nagyképűek?

Figyelt kérdés
Dani interjúkból felettébb intelligensnek és reális gondolkodásúnak tűnik, az öccse visszafogottnak. Mindenki szerénynek nyilvánítja, de mindkettejükről olvastam már olyat is, hogy elég nagyképűek...ennyire meg tudja magát játszani az ember?
2011. aug. 6. 20:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mondhatjátok bátran, hogy felesleges kérdés, és hogy kit érdekel...csak kíváncsi vagyok:D
2011. aug. 6. 20:34
 2/21 A kérdező kommentje:
De értelmes válaszokat is várok;))
2011. aug. 6. 20:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol olvastad,hogy nagyképűek lennének?

Én nem ismerem őket személyesen,de nem tűnnek annak,legalábbis semmivel sem nagyképűbbnek,mint más sportolók..

Amúgy is egyéni sportokban kell hogy legyen egy egészséges egoizmus az emberben,különben sose nyer:)

2011. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Egy Cseh Lacis cikk alatti kommentekben szóba jött Dani, és ott írta valaki, hogy ismeri, és nagyon nagyképű és egoista... Valaki meg máshol írta, hogy tényleg nincs nagy arca, szerény és intelligens, de ez az öccséről nem mondható el, sőt, vicc a gyerek... :DD Nem mintha akkora fan lennék, csak utánanéztem már, hogy ki ez a fiú, aki ilyen nagyot tett :))

Egyébként bátran lehet arra büszke, amit tett...arra büszke is, de van hozzá joga.

2011. aug. 7. 12:25
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Ő annak a mestere, hogy hogyan kell megjátszania magát... Nekem elhiheted... Volt részem benne :S Az öcsike meg... a drága Gege, elmondanám, h még Dani egyik bnőjét is megdugta kb. tavaly ilyenkor, vagy akkor derült ki.. Hát volt ne mulass Gyurtáéknál!
2011. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
....hát, ha ez igaz, akkor a megjátszás tényleg mesterfokon megy, mert abszolút elhittem, hogy normális, szerény és intelligens eredményes sportolók, ami elég ritka..:D
2012. ápr. 1. 22:32
 7/21 anonim ***** válasza:
a sportban elért eredmények nem egyenesen arányosak az egyéniségükkel... hazudoznak, vetítenek.. Amit meg az edzőtábor alatt művelnek, több mint döbbenetes... Minden városban megvannak az adott hölgyek, akikkel múlatják az időt. Ráadásul minden csajnál ugyanazt a dumát sütik el. dani kedvence, h az éppen aktuális lánnyal álmodik minden nap. Ezt kivétel nélkül megkajáltatja mindenkivel.
2012. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h az utobbi 2 valaszt ugyanattol a szemelytol kaptam-e, de koszonom mindegyiket. Nem is tudom miert dobbent le. Elkeserit igazabol, hogy van ilyen, de ez igazabol valoban nem meglepo...
2012. ápr. 5. 00:59
 9/21 A kérdező kommentje:
Sikeres, kepviselje csak Magyarorszagot...a tobbi az o dolga.
2012. ápr. 5. 01:00
 10/21 anonim ***** válasza:
Így van, képviselje a hazánkat! A medencében nem a nőügyek számítanak úgysem :) Ott "csak" úszni kell. A sportteljesítményét nem vitatom. Tudni kell különválasztani a kettőt! Nyilván van egy magánélete, amit úgy él, ahogy szeretne, de akkor sem etikus, amit csinál... Majd egyszer remélem átértékeli a tetteit------------------
2012. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!