Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől vagyok ennyire nagyon...

Mitől vagyok ennyire nagyon érzékeny? Zavar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

az a bajom, hogy borzasztó érzékeny vagyok. mindenen besértődök (nem látszik), minden apró dolog rosszul esik, michael jackson earth song c. dalán még mindig elsírom magam, és minden dolgon, ami megható. pl: http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0&feature=related

meg ennél sokkal kevésbé lélekhez szóló dolgoktól is. Tudom, hogy kamaszodom, de ez túlzás. Nagyon elegem van belőle. :S

egyébként nincs önbizalmam és depresszív alkat vagyok, ha ez számít

mit csináljak?

14/l


2011. ápr. 6. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak fogadd el, hogy te ilyen érzelgős típus vagy. Ne hátrányként fogd fel, mert egyáltalán nem az. Az érzelmes emberek szerintem amúgy is aranyosabbak, kedvesebbek. Tapasztalat alapján legalábbis ezt mondom.

Én is ilyen vagyok, de már teljesen megszoktam, és sose éreztem problémának.

L/16

2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, ez amolyan szorongás féle. Nem történt mostanában valami szomorú dolog körülötted? Vagy valami ami bánt, és még nem zártad le? Lehetséges hogy ez a gond. De ha amúgy is ilyen vagy, nem kell ilyen videókat nézned, próbáld lekötni magad valamivel, vagy nézz valami vidám, vicces filmet. Vagy beszélgess anyuddal, mondd el neki, úgy talán könnyebb lesz..

14/L

2011. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj balnakat megmenteni Japanba!
2011. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!