Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már egy jó ideje észrevettem,...

Már egy jó ideje észrevettem, hogy nagyon érzékeny vagyok. Szinte bármin képes vagyok sírva fakadni, ez engem nagyon zavar.13 éves lány vagyok. Ez ugye normális? Mások is így vannak ezzel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A gyengeség sosem jó.
2011. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre valahogy... én is rájöttem.:) DE hogyan tudnám ezt leküzdeni?
2011. máj. 27. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát izé. Erősödj :D Ehhez csak önuralom kell, nem igazán hiszem, hogy van külön megoldás. (Az nyilván nem megoldás, hogy szar helyzetekbe kerülsz - bár hasznos, mert sok szar után már semmin se sírsz. :D)

19/F

2011. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogyha egyedül vagy és érzed, hogy sírnod kell akkor sírj, nyugodtan. Add ki magadból.

Én azóta lettem ilyen amióta nem adtam ki magamból (pedig senki sem volt itt).

2011. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, egészen 16 éves koromig. most is szoktam sírni, de nagyon ritkán..és én is utáltam hogy szinte bármikor elkapott a sírás. de szerintem a kamaszkor miatt van ez a hűdenagy érzékenység és hamarosan kinövöd:)

18L

2011. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kecsusszi válasza:
Megismerkednék veled :) énis 13 éves vagyok vegyél fel msnre xD : k.daner97@freemail.hu
2011. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a hormonok teszik. És természetes:) Szerintem sokkal jobb, ha az ember sírással kiengedi a gőzt, mintha máshogy tenné, vagy bentmaradna. Egyébként minden ember más. Vannak érzékenyebbek és kevésbé érzékenyek. Te ilyen vagy. Én is ilyen vagyok, nem is tudom, mióta, de 20 évesen is képes vagyok bármikor sírva fakadni, és olyan dolgokat veszek a szívemre,amik másnak fel se tűnnek. Ezzel nem bántasz senkit, ne érezz bűntudatot. Ilyen vagy. Más meg másmilyen. Ennyi :)
2011. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2011. jún. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!