Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszatekintve az életedre,...

Visszatekintve az életedre, mi lenne az, amit a jelenlegi eszeddel/érettségeddel máshogy csinálnál?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok, munkakeresés, szexuális élet, iskolai tanulmányok, párkapcsolat, stb. A kérdést azért tettem fel, hátha születnének olyan válaszok, amik segíthetnének egyeseknek, akik az adott dolog előtt állnak.
2011. ápr. 8. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Altalanosban nyaranta le kellett volna vizsgaznom h 2 evet vegezzek 1 ev alatt mert konkretan halalrauntan magam az orakon.


Nem kellett volna abbahagynom a hegedut tizevesen, es hisztiznem kellett volna h ne mindig ugyanazt tanuljuk es ne haladjunk mert "tul kicsi vagyok" az uj tanarom ezt mondta- az elso ellenorzom a 92/93-as tanevbol volt en 91-ben szulettem... Mekkora lehetoseg elfricskazva.


Nemet helyett franciat kellett volna tanulnom az uj gimimben, vagy legalabb a nehezebb csoportot valasztani, de inkabb a francia. Mar 3 nyelvet beszelnek.


Jah ee kisgimiben nem kellett volna abbahagyni a versenyeket meg a szertornat. Es ott meg jarhattam volna oroszra is...4 nyelv+ latin amit meg tanultam...


Batrabb lenni a pasikkal tinikent es nyitni felejuk nem csak egy "szoke hercegre" varni.


Tavkapcsolatnak legalabb eselyt adni koltozeskor...


Egyetemen nem kikoltozni a lakasombol es be a koliba mert ugy nem kell utazni...


Es folyamatodan tanulni szorgalmi idoszakban nem pedig vizsgaidoszakban berusholni cirka 1000 oldalnyi anatomiat... Es a tobbi targyat.


Jah amit meg megbantam h egy arra nem erdemes sracnak adtam a szuzessegem, holott elote de sokkal fiatalabban lett volna ezersze rendesebb...


Es meg sorolhatnam h mit javitanek.

De megvagyok most jelenlegi valomban.

Meg kar bankodni a multon inkabb a jelenben csinalom ugy h ne banjam meg a tetteim kesobb...

2011. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én megtanultam volna énekelni, talán boldogabb lennék.
2011. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

találni komolyabb érdeklődési kört, tánc vagy zene terén, régen semmi sem érdekelt és most ennek iszom a levét. végig egy valamire koncentráltam, hogy majd beteljesítem 20 évesen, semmi mással nem törődve, erre a kapuban meggondoltam magam...

másik középsulit választani, nem mintha akkora gáz lenne az amelyikben voltam, de úgy érzem egy színvonalasabb suliban sokkal szebbé tehettem volna középiskolás éveimet, ahol legalább létezik osztályközösség.

pénzzel óvatosabban kellett volna bánnom... egész idáig rengeteget költöttem, de semmi hasznosra, csak legalja, unalmas bulikra, amelyek egyáltalán nem okoztak maradandó élményt. inkább egy jó fesztivál az évben, amivel anyagilag is sokkal jobban kijöttem volna, mint 50 sima "buli"

és a pénzem másik felét egyértelműen valami maradandóra, mint pl jobb számítógép, telefon, stb.

párkapcsolattal semmi gáz nem volt, mégha csalódás is, így is szerez az ember élettapasztalatot :)

2011. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem mondtam volna ötödikben a töritanáromra hogy úgy néz ki mint egy romlott saláta!
2017. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!