Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek orvos tud segiteni?

Szerintetek orvos tud segiteni?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, nagyon halkszavu, nincsenek barataim, suliban van egy kor akivel mindig ebedelek, de az utcan ha lehet nem ismernek fel, eszuk agaban sincs elhivni magukkal, a kozvetlen nyitott emberekkel elbeszelgetek feluletesen, de aztan mindig kifogy a tema.... Hat igy az eletem eleg unalmas.... szoval van egy kitalat vilagom, amiben teljesen ellentete vagyok onmagamnak, vannak barataim, szerelmem, bator vagyok vicces beszedes es tortennek velem dolgok, dontok.. stb.. orak mennek el ezzel, pl miutan hazaerek, es persze sorolhatnam meg a furcsa dolgaimat.... de nem tudom hogy ez kezelheto, vagy jobb ha igy elfogadom a dolgokat...
2011. ápr. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
orvos nemhinném...
2011. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de ha szeretnéd akk segíthetek amit tudok...

?

2011. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor mi??????????????
2011. ápr. 8. 20:04
 4/8 A kérdező kommentje:
:D :D :D :D mit tudsz te?
2011. ápr. 8. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Tud meg miben vagy jó, mit szeretsz csinálni, keress olyan társaságot ahol hasonló emberek vannak mint te
2011. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Betűidet látva, nincs a billentyűzeteden magyar ékezet. Mégis igen ügyesen használod, így is. Mert ügyes és értelmes ember vagy. Ahol élsz, keress fel egy Magyar Egyházat, Gyülekezetet. Lehet katolikus, református vagy unitárius. Bátortalanul és mégis bátran, kopogtass be, mondd el, hogy társaságot keresel a te korosztályodban. Örülni fognak Neked, és mivel most hétvége van, két nap múlva be is tudsz számolni az eredményről - ha másnak nem, saját magadnak :)
2011. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző ötletét támogatom, de emellett egy pszichológust is keress fel.
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
cselekedj, ne álmodozz! én már leszoktam róla, igaz nem vált valóra semmi, csak a nihil maradt...
2011. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!