Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet erre a megoldás?

Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni akkor, ha nem tudok laza lenni és felszabadult, amiatt hogy attól félek, hogy hülyének fognak nézni. Igazából ez nem egészen tudatos "mechanizmusom". De mit tudnék ellene tenni és ami a legfontosabb, miért van ez? Mi okozhatja?

Továbbá még az is problémám hogy ha valamelyik barátommal vagyok, akkor még ő vele sem tudom elengedni magam. Ezért elég kellemetlenül érzem magam közben.


Tudom hogy már ezeregy milliomod ilyen jellegű kérdés volt már, de mégis kiírom ezt, mert egyszerűen nem tudom mi ez. Nem értem magam.


2011. ápr. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
most kicsit hülyeség de az alkohol az elsődleges ami feloldja az embert.én mikor először mentem munkába voltak emberek akiket nem ismertem de iszogattunk párat és feloldődik a hangulat és egy idő után elkapod azt a ritmust akkor már alkohol sem kell:)remélem segítettem
2011. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy az alkohol kicsit feloldja az embert, de az egyik az, hogy nem akarok inni. Ehhez még túl fiatal vagyok. A másik az, hogy ez nem oldja meg a probléma gyökerét, csak átmenetileg leszek felszabadultabb.
2011. ápr. 10. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
hát őő ha minnél többet vagy valakivel annál felszabadultabb leszel azzal az illetővel.annyit tudok még mondani h legyél benne minden hülyeségbe hogy lássák azt h számíthatnak rád a barátaid.az sokat számít egy baráti társaságban.ne mondj nemet semmire ha bulizni akartok vagy valami hülyeségről van szó.
2011. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!