Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék BOLDOG (abb)?

Hogyan lehetnék BOLDOG (abb)?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon egyedül vagyok,ellenem fordult a világ.Akikről azt hittem,hogy mellettem vannak,kimutatták a foguk fehérjét.Már semmihez sincs kedvem.Csak vagyok.Mit csináljak?
2011. ápr. 12. 19:11
 1/5 larissa666 válasza:
Átérzem a helyzetet..Biztos csak te érzed,hogy ellened fordult a világ,de biztosan nincs így.Akik pedig "melletted álltak" most pedig ellened fordultak,nem voltak igaz barátok,és legalább kiderult róluk :)
2011. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hol laksz? 20L
2011. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban...? Pl kort-nemet...?

Én is teljesen átérzem a helyzeted, a lényeg hogy mozogj kicsit más körökben, ismerj meg új embereket és válogasd meg jobban hogy kiben bízol..így vakon ennyit tudok tanácsolni.

2011. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki sem fordult ellened csak rajottel hogy nem szamithatsz a barataidra, mert nem is baratok voltak, csak haverok.Valtozasra volna szukseged pl uj hobbi, uj suli/munka. En sem birtam sehol negy evnel tovabb, de bele is torodhetsz hogy szar a vilag es akkor jobbnak fog tunni.
2011. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Holdfénylány válasza:
2012. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!