Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? :|

Miért vagyok ilyen? :|

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon béna, és szerencsétlen vagyok :S Mi lehet ennek az oka? :|
2011. ápr. 13. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy béna, szerencsétlen vagy? Hány éves vagy? Milyen nemű?
2011. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi. 13 éves, fiú.

hát úgy, hogy szinte mindig velem történik valami rossz. egy tábor sem volt, ahol ne történt volna velem valami szerencsétlenség..és többen is mondják, hogy szerencsétlen vagyok, meg minden.

2011. ápr. 13. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak lányok akik szeretik a kicsit botladozó, aranyosan szerencsétlen fiúkat. :)

amúgy nekemis van egy ilyen osztálytársam.. mindig vele van valami.

Szerintem lehet hogy csak a kamaszodás miatt van ez: kicsit ügyetlenebb lettél, magasabb, ilyen kis szerencsétlen. De a végén még előnyödre is lehet ez ;_D

2011. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezzel nem segítettél. :D de szeretnék megváltozni. már engem is nagyon idegesít, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. :S
2011. ápr. 15. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:

baxus mit szeretnél, hogy segítsünk ebben, cserélj agyat az megoldja :D

Valószínűleg nincs túl sok önbizalmad sem, meg sokszor zavarban is vagy igaz? Ne állj neki önbizalom növelő könyveket olvasni xart se ér (nem az olvasás része). Próbálj sportolni az több szempontból is hasznos. Mondjuk vmi küzdősportot, az segíthet az mozgás koordinációban + önbizalmat ad 3 embereket ismerhetsz meg, minél többel tudsz beszélgetni, annál kevésbé leszel zavarban az emberekkel.

2011. ápr. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 3as + akart lenni
2011. ápr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 melcsiboszi ***** válasza:
Szerintem is mozogj jó sokat, a küzdősport is hasznos, mert segít koordinálni a testedet, amihez, mivel gondolom, megnyúltál, stb., még nem szoktál hozzá. :) Én futni szeretek, azt is csak ajánlani tudom! És ne érezd magad szerencsétlennek, 13 évesen pont olyan szakaszban vagy, amikor mindenre úgy érzed, nem sikerült. Tanulj jól, a jó eredmények szintén növelik majd az önbizalmadat, ráadásul emelik a "tekintélyed" a többiek szemében, ezenkívül olvass sokat, a műveltség ugyanúgy magabiztosságot ad. Biztos van valami hobbid, foglald le magad azzal, akkor nem érsz rá ezen sajnálgatni magad, hogy milyen szerencsétlen vagy. ;) És ne aggódj, hamar hozzászoksz az új önmagadhoz, csak légy türelmes! Sok sikert! :)
2011. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 16. 23:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!