Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszihologiai kérdés?! :D

Matekid kérdése:

Pszihologiai kérdés?! :D

Figyelt kérdés
6.os vagyok és nálunk a 8.adikos lányok engem eléggé lenéznek pedig komolyabb és feljettebb vagyok az évfolyamtársaimnál, ők unalmasak és gyerekesek, mégis engem néznek le a 8adikos lányok hogy változtassak ezen?
2011. ápr. 13. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk úgy, hogy szellemileg fejlôdsz picit. Kezdetnek megtanulhatnád a helyesírás alapjait. Ime, egy kis segítség, hogy legyen honnan indulnod: psziCholÓgia.
2011. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na téged nem csak a 8adikosok hanem mindenki utált
2011. ápr. 13. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
:D egy csapat fruskától ne várj többet, majd pár év mulva javulhat a helyzet.
2011. ápr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányok ilyen korban általában az idősebbekkel állnak szóba, mert ők már "nagyok", én szóba se álltam velük hatodikos fejjel, mert minek, megvoltak a barátaim. Most 8.-os vagyok és még mindig a korosztályommal barátkozom, mert velük megtalálom a közös hangot, már akivel persze....


És az első válaszolónak: Értelmes gyerek is írhat rosszul és hülyegyerek is helyesen.... szóval inkább tanulgasd a helyesírási szabályzatot minthogy másokat piszkálsz

2011. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eléggé bunkók, ha azért lenéznek:én hetedikes(lány) vagyok ugyan, de az ötödikesekkel is szóba állok, ha az illető rendes...

az ilyeneket figyelembe se kell venni, ezzel csak magukról állítanak szegénységi bizonyítványt...hidd el nem sokat vesztesz, ha az ilyeneket nem ismerheted meg

2011. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Everya válasza:

A nagyon lenézik a kicsiket... Ez az élet rendje általános iskolában. Nem is értem, ezzel miért foglalkozol. Egyáltalán nem érdemes egy gondolatot se rápazarolni. Maradj a korosztályodnál, jobban jársz vele, hidd el :) engem is mindig lenéztek ennyi idős koromban, és érdekelt?? Dehogy xd... túléltem (elég simán) :D sőt még most sem vagyok nagyon jóban a nálam idősebb lányokkal , inkább fiúkkal szoktam barátkozni:) valahogy őket jobban birom :D és tök jól érzem magam :D

szóval csak legyél büszke arra, hogy te nem vagy a "többi lány" a osztályodból;)

2012. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Everya válasza:
A nagyok.. bocsánat:)
2012. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!