Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tehetnék még?...

Szerintetek mit tehetnék még? Valami jó tipp?

Figyelt kérdés

orvosira készülök (külföld) és lesz felvételim(kémia, bio, fizika). tavaly is voltam már felvételizni, de akkor sajnos nem jutottam be a saját hibámból. Most már több mint 4 hónapja minden áldott nap órákon át tanulok, megtanultam 8 könyvet + 10 nagy füzetet, ami tele van írva, megtanultam majdnem minden táblázatot és képletet, de még mindig úgy érzem, hogy nem tudok semmit, de az erőm már kezd elhagyni, tehát nincs energiám. Annyira félek, hogy megint nem vesznek fel, hogy sírógörcseim, gyomoridegem is vannak miatta. Filmnézésnél lelkifurdalásom van, ha kimegyek akkor is, éjjelente nem tudok aludni, mert az jár a fejemben, hogy alvás helyett tanulhatnék, és akkor felkelek és leülök tanulni. Már nagyon fáradt vagyok ez miatt de hogy győzzem le ezt?

köszönöm előre is


2011. ápr. 14. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan győzd le, de szerintem biztosan bejutsz, és boldogabban mennék a kórházba, ha tudnám, hogy mindenki annyit tanul,mint te.
2011. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon kedves tőled :)
2011. ápr. 14. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
ha minden orvos ilyen lelkiismeretes lenne akkor nem félnének a kórháztól. A felvételid pedig szerintem sikerülni fog, ne aggódj, de a legjobb lenne ha kipihennéd magad előtte, és legalább az éjszakákat átaludnád
2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neked is nagyon köszönöm, most egy picit lazítottam betegség miatt, van is egy kis lelkifurdalásom, de behozom a "lemaradásom"
2011. ápr. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!