Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék a lámpalázam ellen?

Mit tehetnék a lámpalázam ellen?

Figyelt kérdés
Gitározok, és megtanultam a led zeppelintől a stairway to heaven szólóját(is:D), amikor egyedül vagyok hibátlanul lejátszom, ha tudom h hallja más elrontok sok mindent, pláne úgy, hogy még látnak is, akkor pl ma elfelejtettem, hogy miket kell fogni, és elkezdett remegni a kezem...x( Mit tehetnék, nagyon idegesít, hogy ennyire izgulok ...
2011. nov. 2. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gonodlj arra, hogy csak káposzták és csak nekik játszol. :)
2011. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez gonosz volt első hozzászóló... :D Komoly válaszokat szeretnék, mert ez így nagyon gáz, hogy ennyire izgulok...
2011. nov. 2. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked nem kell avval foglalkoznod, hogy ki figyel, csak a játékra kell koncentrálnod. Ki nem szarja le mit gondolnak, amíg örömmel teszed azt, amit.
2011. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a normális ha embernek van lámpa láza. Ha nagy nyilvánosság előtt kell szerepelnem én olyan ideges szoktam lenni majd nem összeesek. Amikor kiindulok nagy levegő kis laza mosoly odaállok és elkezdem mondani és abban a másodperc töredéke alatt ez elszáll. utána pedig "büszke" vagyok magamra, hogy meg tudtam csinálni. Meg persze gyakorolj többet, hogy ne ronts meg mindig kisebb embercsoport előtt játssz és úgy haladj tovább. :D
2011. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1.Nyugodj meg

2.Bízz magadban hogy sikerülni fog

3.Higyj magadban

4.Ne foglalkozz senkivel csak ami a te dolgod és csak gitárotz

5.Érezd azt hogy egyedül vagy és zárd ki a külvilágot vagy esetleg csukd be a szemed ha úgy tudsz gitározni

2022. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!