Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek foglalkozzak...

Szerintetek foglalkozzak azzal hogy néha csufolják egy ruhámat vagy a kiállo fülemet? Meg az ilyen dolgokkal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, tudom h nem könnyű nem foglalkozni ezzel, mert elég bántó dolgok, de ha leragadsz az ilyen dolgoknál, akkor azt veszed észre majd h folyton csak azon jár majd az eszed h mikor csúfolnak majd megint, mikor szólnak be neked....ez pedig majd olyat fog kiváltani belőled h esetleg depis leszel, nem lesz még kedved sem suliba járni. Ugy h azt gondolom h xard le őket, ha pedig nem állnak le akkor szólj vissza nekik nyugodtan, ne félj tőlük, állj ki magadért, és talán rájönnek majd h nem érdemes téged csúfolni..
2011. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Annyira elmondhatatlanul GYŰŰŰLÖLÖM az ilyen embereket, akik gúnyolnak másokat, hogy azt el nem tudom mondani. Biztos vagyok benne, hogy az égvilágon semmi baj nincs a ruháiddal, a füleddel meg pláne. Az én fülem is kiálló, mégis büszke vagyok rá, mert rájöttem, hogy ez az egyetlen örökségem a nagyapámtól, akit mindennél jobban szerettem és akire mindig is felnéztem. Te is legyél rá büszke, mert olyan emberektől örökölted, akik tisztességesen éltek és jó emberek voltak; olyan embereke, akik biztosan nem gúnyoltak másokat a ruhájuk vagy a testük miatt.

Az ilyen emberek a társadalom legaljának számítanak és arra sem méltók, hogy a szádra vedd a nevüket, nemhogy még foglalkozz velük.

2011. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat figyelj ha van alapja akkor nem art ra figyelni.


A fuled az nem tema, kivancsi lennek en mennyi mindent tudnek kifigurazni az osztalytarsaidon mert tutifix h nem 100%-ig aranyos es szimmetrikus a feje mindenkinek egy 30 fos csoportban... Nah mindegy szoval ezzel hulyeseg foglalkozni.

Ha tulsagosan zavar viszont vannak dokik akik fiatalabb korban ingyen megmutik az elalli fuleket.


Ruha. Mondom ha van alapja erdemes vele foglalkozni. Kuldhetnel am kepet is es lehet epito jellegu tippekkel tudnank ellatni vagy elmondani h hulyesegeket beszelnek az osztalytarsaid!

Nalunk is volt olyan aki venkisasszonykent oltozott 16evesen, vagy budos volt ilyenek. Nem mondtuk az arcukba, nem voltunk mar ovisok, de magunknak megjegyeztuk h keruljuk az xy-t meg a z-t mert nem lehet meglenni mellettuk a buz miatt...

2011. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem semmi baj nincs az öltözködésemmel....ez az én stilusom.ez vagyok én!! nem követem a divatot és nem vagyok egy kis pincsi kutya aki követi azt akiknek ilyen meg olyan stilusuk van..persze engem is érdekel hogy hogy áll rajtam ez meg az a ruha de akkor édesanyámtol kérek tanácsot.ma is mondta egy lány az osztályban hova huzom azt a nadrágot meg hogy nagymamásan fellhuzom ugy a nadrágot.én nem szeretnék vesebajt kapni!! néha az ilyen embereket nemértem..
2011. ápr. 18. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:

"ma is mondta egy lány az osztályban hova huzom azt a nadrágot meg hogy nagymamásan fellhuzom ugy a nadrágot."

Nekem is mindig ezt mondják!!!:D

Én speciel azt szoktam mondani, "nekem legalább nincs kint a fél p*csám", de nem kötelező tudomást venni róluk.

2011. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D :)
2011. ápr. 18. 19:48
 7/8 A kérdező kommentje:
JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK LÉCCI:)
2011. máj. 7. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem akartam foglalkozni azzal, h csúfoltak az elálló füleim miatt. De sajnos egyre rosszabb lett, állandóan ki voltam téve a gúnyolódásnak. Voltam Füles, Lapátfülű, de még UPC is:-) Aztán megműtötték a füleimet, és vége a gúnyolódásoknak. Örökre:-)
2011. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!