Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha nincs "Igazi barátom"?

Baj ha nincs "Igazi barátom"?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy hol kezdjem....

11 éves 6. osztályos vagyok. És nincs igazi jó baratom...vagyis vannak barátaim de nem bizok meg bennük feltétlenül mert ismerem hogy miket képesek csinálni. Félek a barátságtól...ez azóta van igy, mert egyszer volt vagyis azt hittem hogy van egy igazi jó barátom ami átvert engem...de nagyon,és nekem ez nagyon fájt :( Nem is gondoltam volna hogy ilyen szemét lesz...de az volt...azóta ez a barátkozás nem megy...csak netes barátság...ott ha át is vág nem ütt akkorát...:) MI VAN VELEM?

11/F


2011. ápr. 17. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ebben a korban a legtöbb gyerek éretlen, középiskolában már lesznek igazi barátaid ha normális társaságba kerülsz
2011. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fiúk alapból nem olyan legjobb barát típusok. sztem egy fiúnak nem kell annyi dolgot elújságolni a haverjának, de egy lánynak szüksége van rá, hogy kiöntse a lelkét, kibeszéljék a fiúkat stb. a fiúk testileg és lelkileg is erősebbek ilyen téren, jó példa erre egy szakítás: a fiú szomorú, a lány pedig iszonyatosan bőg, és kibeszéli az adott személyt. sztem sokkal jobb, ha több barátod van, mint hogy egy, és azzal mindent megbeszélsz.

az van veled, hogy nagyot csalódtál valakiben, akiben megbíztál, vagy akit szerettél(barátilag).teljesen természetes, sztem szard le a hülyegyereket, és legyél vele bunkó, köcsög, visszautasító. ne nézz rá, ha beszélgetni akar veled, csak mondd hogy te inkább huzz el innen a pcsába.

remélme segítettem :) 14/L

2011. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2011. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én ugyanezt érzem, de hetekkel a 17.évem betöltése előtt. sajnálom hogy neked már ilyen korán át kell érezned. szard le a sok éretlen embert, középiskolában majd sokkal jobb lesz azért a helyzet : )
2011. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Empire.State.of.Mind ***** válasza:

Szia !


Előszőr is azt akarom neked mondani, hogy az életben nagyon sokszor fogsz még csalódni az emberekben. A felnőttekben rengetegszer és a gyerekekben is nagyon sokszor.


A te feladatod az, hogy férfiasan és bátran nézzél szembe azokkal akik megbántanak téged, mert a világ durva és erősnek kell lenned ahoz, hogy ne tegyenek téged tönkre a többiek, mert van egy hajlamod az érzékenységre és ezért könnyen meglehet, hogy a jövőben is szenvedni fogsz, mert a világ amiben élünk nem egy mesebeli világ. Ezért mondom neked azt, hogy legyél erős. Ha valaki megbánt, lépj gyorsan túl a fájdalmon, foglalkozz saját magaddal, a saját életeddel, ne töprengj azon ami megtörtént, mert semmi hasznod nem lesz abból, ha folyton hagyod, hogy megbántsanak téged.

Inkább azzal törődj, hogy jól tanulj az iskolában, tanulj sok más dolgot az iskolán kívül is, szerezz sok havert, járj bulizni, szórakozz lányokkal, nézzél filmeket, olvass jó könyveket, stb.


A rosszakarókkal sose foglalkozz ! Tanulj meg nevetni azokon akik szekálni próbálnak téged és sose törj meg csak azért, mert valaki rosszat mond rólad.

Ha csalódsz valakiben akkor ne szomorkodj miatta !

Az emberek jönnek és mennek, a barátok ugyancsak. Ha csalódsz egy barátban akkor jönni fog egy új barát. Úgyhogy fel a fejjel !!!

2011. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:06 egyaltalan nincs igazad, egy fiunak is ugyanugy szuksege van a barati tamogatasra mint a lanyoknak

20/f

2011. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!