Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Nincs egy barátom...

Segítség! Nincs egy barátom se, öngyilkos akarok lenni Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Konkrétabban mik a problémáid? Első sorban egy pszichológus jól jönne neked. Pszichológus, nem pszichiáter, mert az gyógyszerezni fog, ami csak tüneti kezelés. Tapasztalatból beszélek. A pszichoterápia segíteni fog, amennyiben Te is akarod a változást, mert ezen csak Te változtathatsz!


Ezen kívül: Biztos, hogy nincs egy barátod sem? Haver? Osztálytárs? Szülő, nagyszülő? Biztosan van valaki!


Hallgass relaxációs zenét, és próbálj pozitívabban gondolkodni. Tudom, hogy elsőre lehetetlennek tűnik, de hidd el én is voltam olyan mélyen, ahonnan azt hittem, hogy nincs kiút. De megtanultam a leckét: MINDIG VAN KIÚT! Soha nem szabad feladni! Amíg nem adod fel, addig nem győzhetnek le! Ezt vésd az eszedbe!


Az öngyilkosság nem megoldás! Azon kívül, hogy fájdalmat okozol a környezetednek, csupán annyit érsz el, hogy a lehetőséget is elveszed magadtól a boldog élethez. Nyugodj meg! Menj el pszichológushoz, akár TB-s alapon! Nyílj meg neki teljesen, amennyiben nem szimpatikus, akkor keress másikat! Ez a Te és környezeted érdeke! Sok sikert és kitartást kívánok! Amennyiben bármi van, nyugodtan írj privátot!

2011. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolj a szüleid fájdalmára ,hogy mit éreznének ,mikor megtudják ,hogy gyermekük már nincs köztük!!!

Ne légy öngyi!Én is akartam már az lenni ,d emégsem tettem meg és nem bántam meg!

Az élet sajnos olyan mint a hullámvasút!

Probálj örömet keresni valami másban!Mozdulj ki otthonról!Menj el bulizni!Vagy csak sétálj egyet a legközelebbi parkban!Vedd észre ,hogy nem csak bánat van ezen a koszfészken!!!

2011. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen barátokat szeretnél? hány éves vagy? mi még a baj? :(
2011. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok..és nagyon szomorú:S üresnek és céltalannak érzem a életem:(
2011. máj. 12. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Just do it!
2011. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Kamasz kor. Úgy megváltozik ilyenkor az ember, hogy később, mikor kiér ebből az időszakból, el sem hiszi majd, hogy az tényleg ő volt...
2011. máj. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nincs valami hobbyd? ha van kösd le magad azzal, és amúgy meg biztos vannak barátaid csak nem veszed észre... ezen téll csak te változtathatsz
2011. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én emoboy vok,de rájöttem így jobban kiközösítenek.Titkolom próbálok mosolyogni,ismerkedni és sok barátom van!próbáld te is ezt tenni!De ha nem megy én leszek a barátod,vagy még több...Nekem is csak egy kis megértés kellett!
2013. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pici lány!

Ne légy bánatos,Nekem is kb 20éves koromig nem voltak barátaim,ki voltam rekesztve,most már sokkal jobb mert egy különálló egyéniség vagyok és ez által tudok mások fölé emelkedni! :)

2013. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!