Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges hogy paranoiás vagyok?

Lehetséges hogy paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
úgy érzem állandóan bámulnak akár hol vagyok. a suliba állandóan arra gondolok h. rólam beszélnek, engem bámulnak. nem merek beszélgetni rendesen már mert olyan érzésem van hogy lehalgatnak. lehetséges hogy paranoás vagyok vagy mi lehet?
2011. ápr. 18. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

nem vagy az. Egyik kicsit átmenetileg fontosabbnak hiszed magad, mint ami valóban vagy..

lehet, hogy egy kis csalódást éreznél, ha megtudnád, nem is rólad sugdostak,beszélnek?????

szerintem,ha úgy érzed, rólad beszélnek: menj oda és kérdezd meg kedvesen: mi a téma, bekapcsolódhatok?

vannak barátnőid? tudtok együtt nevetgélni? az fontos, sok fölösleges feszültséget, aggodalmat eloszlat..


egy kis vidámságot, könnyedséget kívánok Neked!

2011. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is olyan tipikus tinikorban at kell rajta esni dolog.

Legalabbis bnomnek meg nekem is volt ilyen.


A kollegiumban meg szinte mindenkinek, sot attol is paraztunk paran h esetleg van aki olvassa a gondolatainkat - tul sokan voltunk kis helyen xD


Igen, baromi ideesito, de majd egy ido utan magatol elmulik ahogy rajossz nem mindig rolad beszelnek es nem mindig teged neznek :)

2011. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!