Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » S. O. S. Tanácsokat szeretnék...

S. O. S. Tanácsokat szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés
Sajnos ugy hozta a sors h drogozom... de rájöttem mi a probléma! nem tudom mivel lefoglalni magamat.Tanácsokat szeretnék kérni mit csináljak szabadidömben(számitogépes játékokra ilyesmike gondoltam) előre is köszönöm a segitséget!
2011. ápr. 19. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább emberi kapcsolatokat kéne kialakítanod, magyarán csinálj sok közös programot a haverjaiddal. A drogok és a számítógép nem tudja pótolni azt a sok hülyéskedést és nevetést, amit a barátaitól kap az ember. Nekem ugyan másféle problémáim voltak mostanában, de a barátaim hoztak vissza úgymond az életbe.

20/L

2011. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez részben igaz csak sajnos a barátaim nagy része ugyan ebben a problémával küzd és a vége mindig ugyan az...

de azért köszönöm a választ:)

2011. ápr. 19. 22:10
 3/6 anonim válasza:
Elmondom mi legyen...Legyél bunkó és akkor nagy arcnak hisznek majd és rád kattanak a csajok hidd el...Onnantól meg megvan a program...Én ezt ajánlom...
2011. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a csajozás nem probléma
2011. ápr. 20. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgozz, tanulj. Ha ezek megvannak akkor keress egy hobbit. Másra nem nagyon marad majd időd.

A barátaiddal meg kell szakítanod a kapcsolatot. Volt drogos barátom. Börtön lett a vége, 90%ban a haveri társasága miatt. Aztán kijött és új barátai lettek, akik nem drogoznak. Sokkal jobb neki így saját bevallása szerint is, azóta rendben van az élete és sikeres, boldog.


Ha nem érzed úgy, hogy meg kell szakítanod velük a kapcsolatot akkor még nem állsz készen. Csak úgy tudsz leszokni ha komolyan akarod. Ha nincs meg az elhatározás akkor nem fog menni. Bár nem tudom mennyire erősen drogozol...

2011. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fű mindennapos , porok hétvégén.

a barátaimmal való kaplcsolat megszakitásánák szükségét érzem én is!

elöbb szeretném elvégezni az iskolát bár nem nagyon megy az éretségi ezért lassan átváltok egy szakmára.csak annyi a probléma ezzel hogy a normálisabbak fizetősek és havi 18ezret is elkérnek akár...

2011. ápr. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!