Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy valami komolyabb...

Lehet, hogy valami komolyabb baj van velem?

Figyelt kérdés

Olyan ellentmondásos vagyok, hogy az hihetetlen, meg eléggé paranoiás is.Az utcán bármilyen kiszűrt zajból azt hallom, hogy rólam beszélnek, ha a buszon vagyok, akkor is,mikor pedig lehalkítom a zenét, akkor hallom hogy nem is.Az utcán és a suliban se merek mások szemébe nézni, inkább rohanok be azonnal a terembe.Viszont most jön a meglepő. Az osztályban viszont én vagyok a mókamester, rengeteget röhögök együtt az osztálytársaimmal/ők rajtam,kb. mindenki mellém akar ülni(nem nagyképűségből, bárcsak ne lennék ilyen..), mondják hogy gyere ide-oda..

De ez minden területen így van. Legalább egy év kell, hogy legalább be tudjak illeszkedni valahova, viszont utána általában a középpontban vagyok.Ahogy beérek a terembe, mintha elvágtak volna, illetve amikor kimegyek akkor is.Szerintem hülye vagyok. F


2011. ápr. 19. 19:10
 1/7 anonim válasza:
32%
érdekes... A népszerűség nem gond, viszont ezek a hangok valóban aggasztók lehetnek. Amolyan képzelgések? Lehet, hogy ide doki kell...
2011. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ellentmondásos .:))
2011. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs elég önbizalmad és igen egy ki paranoia is van ebben hogyha sokszor sok helyen azt hallod h rólad beszélnek.Valóban hallod vagy csak úgy gondolod h rólad folyt a szó?Amikor az ember nagyon nincs jó bőrben sok mindenre azt hiheti h ellene irányul és ehez könnyen hozzá is lehet szokni.A kérdés csak az miért van ez benned hiszen azt érzed máskor meg te vagy a társaság magja.Valóban ellenttmondásos egy kicsit.
2011. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A busz reccsenéséből is ilyen bekiabálásokat hallok. Annyira gáz, maxon hallgatom a zenét és még így is. És komolyan koncentrálok rá, hogy halljam a hangokat. Ez nagyon gáz.
2011. ápr. 19. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen bekiabálásokat pl?honnan tudod h rád vonatkozik?úgy érted h beképzeled ezeket?
2011. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet nagyon sresszes vagy az utóbbi időben v nemtudom ez elég aggasztóan hangzik.
2011. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem koncentrálj arra, amiben jó vagy, hiszen az írásodból kiderül, hogy az osztályteremben mindez, mintha elvágták volna... és jön a flow. Elképzelhető, hogy nagyon tehetséges vagy ezen a vonalon, érdemes minél több lehetőséget keresned, hogy kibontakoztasd magad! Ha jönnek a sikerélmények, akkor valószínűleg az önértékelésed is javul. Amúgy velem is előfordul néha ez a paranoia, igazából időszakos. Tudom hogy elmúlik, együtt lehet vele élni, mindig van oka, belső, lelki oka, önbizalomhiány. Valamiért kevesebbnek érzed magad, de ez nem lesz mindig így, főleg, hogy van valami, amiben kiélheted magad! :) nagyon sok mindenkinek nincsenek ilyen adottságai! Az tényleg érdekes lenne, ha leírnád, hogy miket hallasz be? Az a probléma gyökere.
2011. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!