Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » . Nektek nem hiányzik a...

. Nektek nem hiányzik a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés

Leginkább 17-18 éven felülieknek szólok.Nektek nem hiányzik a gyerekkorotok?Mikor minden olyan könnyű volt.Mikor szerettél jelentkezni és szép piros pontokat gyűjteni?Mikor a világon mindennél jobban szeretted az anyukádat és az apukádat?Mikor még izgalmas volt az iskolai élet ,és a "hülye" is csúnya szó volt?


Ez csak néhány példa.Arra írtam ezt a kérdést,hogy én a gyerekkori szerelmemet nem láttam 9 éve. Felnéztem rá,ő volt a példaképem régen,mert mindenre tudta a választ ,és olyan gyorsan kész lett a feladatokkal.Lenéző volt néha és szerény.Most beszélek vele,elég jól összemelegedtünk.

A baj ,hogy még nem járunk ,de a 6. beszélgetésünknél durva elméleti sexen jár az esze, és olyanokat is ír.Belemegyek ,mert nem akarom megbántani,és olyan malacságokat ír,hogy azzzta.Én ennél erkölcsösebb vagyok szerintem ,és én mint fiú leszek zavarba.:S.Szóval nekem hiányzik a gyerekkorom.:S

17F


2011. ápr. 20. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ó

ez olyan szépen hangzott, hogy le kellene újságban hozni


nagyon sokat sejtet, az idő előrehaladtával, hogy lesz az ember olyan ...romlott

2011. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Pl. a nagymamám, a Kinder Tojás, a Happy Meal, a Nickelodeon, a kidobós<3, a télapó, a húsvéti nyuszik, a karácsony, ami akkor teljesen más volt, a a bújócska-fogócska, a sailor moon, a barbie babák, a szülinapi zsúrok, amikor még az számított vad szülinapi partinak, hogy a kertben fogócskáztunk sötétedéskor, meg lepkéket tartottam a szobámban... tényleg jobb lett volna sose felnőni.:( 21 L (bár azért ennek a kornak is megvannak az előnyei:D)
2011. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon. De nekem a 17 éves korom is nagyon hiányzik :S Most 20 vagyok, de ennél minden eddigi életkorom jobb volt... De olyan kicsi gyerek koromban az egész világ még másabb volt, sokkal jobb, nyugodtabb, lassabb, szeretetteljesebb. Vagy csak én éreztem így, nem tudom, de sokkal jobb volt még akkor minden.


20L

2011. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Nekem is sok minden hiányzik. De nemcsak a gyerekkorom, hanem akár csak egy pár évvel ezelőtti időszak is....

Gyerekkorból az előttem felsoroltakhoz betenném a TWINS és JOLLY JOKER jégkrémeket, a MÁRKA Kólákat (MANGÓ, KIVI...stb)

2011. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerettem nagyon azt az old korszakokat.Ahogy a 2. válaszoló is leírta bővebben.Amúgy nem vagyok 40éves, aki azt mondja,hogy "azok a régi szép idők",fiatal vagyok.

Én a gyerekkori ártatlanságot sírom vissza, mikor egyszerű volt a világ,mikor még a gólya hozta a babát.

2011. ápr. 21. 00:25
 6/11 anonim válasza:
Én egypár hónapja azt mondogadtam alig várom hogy felnőjek és 2 hónap mulva elballagok amit eddig megteremtettem elértem azok semmivé vállnak és kezdhetek mindent előről emlékszem amikor kiskoromba a nagymamámal szedtüka gesztenyéket és aból csináltunk emberkéket de sajnos már meghalt a mámám a temetésén egykönnycsepp se jött ki a szememből akkor még nem fogtam fel mennyit jelentettt nekem,tisztán emlékszek mindenre a gyerek koromról egyre ahogy nőttem depresziósabb lettem és most már odáig eljuttotam hogy azon elkezdek sírni ha valaki csúnyán néz rám, régen nem tudtam ezekről a rossz dolgokról amik törénnek most meg a pofonok csak úgy jönnek nap mint nap látjuk a híradóban hogy kiket öltek meg.. diák lányokat... felégettnek házakat.. vörösiszap most mega japánok...de a legrosszabb amit megfogadtam régen azt mind megszegtem volt egy kisfiú oviba aki utána az osztálytársam volt megigérte hogyha felnövünk megfog keresni mert ez nem csak tini szerelem volt.. hát nem keresett meg amai napig nem pedig eltelt 4 év úgy érzem ő volt az igazi és a mai férfiakba nem tudok megbízni nem megy... és ezzel sokan vagytok így fiúk lányok egyaránt kicsit eltértema táárgytól de mind1 xdd:D
2011. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok és egy olyan életet élek,amit nem igazán érzek magaménak,ezért totál ki vagyok,de nem merek lépni,nehéz a felnőtt élet,nekem iszonyatosan hiányzik a gyerekkorom,a tinikorom. Mikor az volt a legnagyobb bajom,h megkapom e a barbit amit kinéztem,vagy mikor szerelmes voltam egy olyan srácba,aki ugysem lehet az enyém. Akkor szenvedésnek tünt,de mit meg nem adnék azokért az időkért...a legnagyobb szívfájdalom,hogy ezt már sosem kaphatjuk vissza.

24/L

2011. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 KMartin4 ***** válasza:

Na jó, a fiatalságról jutott eszembe ez a vicc:


"Sose leszünk már olyan fiatalok, mint amikor ezt a mondatot elkezdtem" :)

2011. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 éves fiú vagyok(már nemsokára 15:S) és már most nem akarok tovább nőni,öregedni.Én kéthetente egyszer lefekvés előtt mindig sírok kicsit az ágyban:( Tudom furán hangzik DE IGEN!Egyszerűen nem bírok feldolgozni hogy már nemsokára VÉGE:( már nem vagyok gyerek.jó még itthon vagyok 15,16,17,18 évesen de aztán 20 fölött meg dolgozni kell,elköltözni és felnövök.ezt nem bírom elképzelni.hiányzik minden.hiányoznak a 2002,2003-as évek.mikor 6,7 éves voltam.azok voltak a legszebbek.annyira jó volt.óvodából mindig hozott haza apukám(aki még szintén olyan fiatal volt kb.30 éves)mindig mentem vele csavarogni,estre stb.kocsikázni.mindig kis rövid hajam volt,együtt mentünk fodrászhoz.hiányzik mikor nagyapám 2002-2003-ban minden hétvégén hozott McDonald's-ból Happy Mealt.mikor mindig ott 6 évesen álltam és vártam a kerítésen hogy mikor jön:) és mindig hozott.annyira szerettem őt:'( mindig elvitt névnapkor,szülinapkor a plázába(ott a játékboltba) én voltam az 1. kisunokája.olyan rossz hogy mindezt nekem kell nemsokára csinálnom.dolgozni,pénzt keresni,autót vezetni.sose tudtam elképzelni hogyan tudnak a felnőttek így vezetni?:O mindig ott ültem hátul a kis gyerekülésben és néztem kifelé.kicsi voltam,boldog,semmi bajom nem volt:D már nemsokára utazni sem fogok a szüleimmel:S olyan rossz lesz elköltözni onnan ahol felnőttem,ahol gyerekként mindig játszottam.mikor szép szombati napokon kék volt az ég,és én zokniba,pizsamába,legóztam az ablakom alatt miközben sütött rám a napfény... mikor mindig kókuszos kekszet ettem és úgy néztem apukámat mikor Starcraftozott,meg warcraft III-mon játszott.NEM AKAROK FELNŐNI!!!:"(
2011. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez komoly? Előtted a tini kor és gyerek akarsz lenni? :D Én ilyet még nem hallottam...mert aki ezen túl van,annak oké,h hiányzik,de ez olyan hihetetlen! Fel a fejjel,hidd el jó lesz,nem szabad ilyen negativan élni az életet,m akkor veszettfejsze lesz az egész! Bocs az offért,de nem birtam ki...
2011. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!