Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a barátnőm csak kétszínűsködik velem és igazából utál engem és lenéz?

Figyelt kérdés
Vannak erre valamilyen jelek? Szeretném tudni, hogy igazából mit gondol.
2011. ápr. 21. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyet automatikusan megérzi az ember. Szerintem ez alól nincs kivétel. Csak olyan ember van, aki szántszándékkal próbál elnézni a gyanús jelek felett, hogy ne kelljen beismernie: átverték.

Ha már a legkisebb rossz érzés is ott van benned, akkor már van alapja a gyanúdnak.

2011. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha közösen hívnak bulizni és azt mondja hogy inkább a barátnőjével menne. Ha inkább nélküled jár el szórakozni.

Ha a barátai más pasikról beszél, hogy hmm milyen jó pasi. Akkor valóban csak átnéz téged.

De ezt szerintem is megérzi az ember. Ha úgy kezel mint egy csicskást, mint csak valami jöttment havert akkor valószínűleg az a helyzet amit a kérdésedben kifejtettél.


De lehetséges hogy csak egy jellemtelen ember (egyre több az ilyen) másoknak próbál megfelelni, más életét éli, próbál tökéletes lenni. Nem is azt nézi, hogy neki ki tetszik és kit szeret, hanem a barátai,a társasága kit gondol, kit néz el, és kit szeretne.



Nos ezek itt felsorolva mind embernek és nőnek nem nevezhető élőlények. De a kérdésed alapján te sem gondolhatsz róla ennél többet.


Szerintem ha már ez a kérdés felmerült benned nincs is értelme folytatni ezt a kapcsolatot.

2011. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Egyébként én lány vagyok, és ebben a helyzetben kérdeztem a barátnőmről!

Írjatok még!!

2011. ápr. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!