Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy törjek ki ebből?

Hogy törjek ki ebből?

Figyelt kérdés
Nagyon elvoltam nyomva 4 éven keresztül,megszoktam hogy az állítólagos volt legjobb barátnőm megmondta hogy mit vegyek fel milyen legyek stb.Viszont most hogy összevesztem velük nem tlaálom a helyem.Nem tudom egyedül talpon maradni.Nagyon megszoktam hogy függtem tőle.Nagyon kapaszkodok a barátaimba és szerintem ezt ők nagyon nem szeretik,de nagyon félek hogy egyedül maradok.Nem merek senki felé nyitni mert félek hogy negatívot kapok és akkor még ennél is rosszabb lesz.Inkább maradok egy helybe.Mindenki azt hiszi hogy csendes vagyok,pedig nem rohadtul imádok középpontba lenni,de nem tudom magam adni,mert fogalmam sincs milyen vagyok.Annyira nehéz.Kezdek magamba fordulni.Nem tudom mit tegyek segítsetek légyszi:(:/
2011. ápr. 22. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

lány vagy fiú?

2011. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15/L
2011. ápr. 22. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
tipikus
2011. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
?
2011. ápr. 22. 13:15
 5/6 anonim válasza:

Nekem is hasonló a helyzetem, csak engem meg egy barátnők szeretne 'elnyomni', leaglábbis én így érzem. Ha gondolod e-mailezhetünk.

(és is 15/L) :D

2011. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*barátnőm
2011. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!