Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Adományoznál beteg gyerekek...

Adományoznál beteg gyerekek részére?

Figyelt kérdés
Segítenél nekik, ha megtehetnéd?
2010. febr. 7. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha lenne miből,akkor segítenék. Persze előtte nagyon utánanéznék,hogy tényleg jó helyre megy-e a pénz. Mert nagyon sok olyat hallani,hogy pl. visszaélnek beteg gyerekek nevével és a csalók így gyűjtenek pénzt. :S
2010. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Adtam már és adni is fogok, de csak olyannak, akiről tudta, hogy valóban ő kapja meg a pénzt.
2010. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazt gondolom erről mint az előzőek !
2010. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen. A szívem összeszorul, ha ilyet látok. Hónap végén alig volt pénzem, de küldtem a Haiti gyermekeknek 200 Ft-ot sms-ben tiszta vízre.
2010. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Mindenkit más érdekel, más mozgat meg, másért aggódik. Hát engem is más érdekel. Sokan segítenek a gyerekeknek, és ez így van jól. De ha mindenki csak nekik segítene akkor elszabadulna a világ mert másra nem figyelnének az emberek. Én inkább az állatoknak segítek, mert ők kevesebb emebernek jutnak eszébe, hiszen ők "csak alsóbbrednű állatok". Pénzem nincs sok, viszont van sok régi pokrócom, ruhám, nem használt kaja, kisállat táp, és ismerőseim akik állatot akarnak, pár szabad órán és helyem (ideiglenes befogadónak). Nem hinném hogy ettől egy beteg gyereknek jobb lesz viszont egy kutyamenhelyen legalább 2 életet menthet.

Lehet lepontozni és megitélni de tudtommal nem kötelező a dolog, tehát semmi rosszat nem teszek.

2010. febr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!