Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vállalnád e az anyagi és...

Vállalnád e az anyagi és párkapcsolati kockázatot, egy olyan célért, amihez az út rögös és sok kitartást igényel, de már régóta vágysz rá, és ha sikerül az tartós, pozitív változást hoz az életedbe?

Figyelt kérdés
Konkretizálni nem szeretném az én esetemet, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. ápr. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumok nélkül nehéz válaszolni a kérdésre, de ha tényleg annyira fontos, én vállalnám. Az anyagiak egy dolog, a párkapcsolat már nehezebb ügy, függ attól is hogy milyen régi a kapcsolat és mennyit tolerál a párod. Mérglegelni kell, hogy adott esetben melyik a rosszabb: ha elveszíted a párodat vagy ha elúsznak a terveid.
2011. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

anyagit...hát szerintem igen...

párkapcsolatit...hát amiben most vagyok azt mondom nem.....

De ez valami zenei karrier szerintem:D

De tényleg nem tudok így mondani semmit,csak úgy nagy általánosságban....szóval jó lenne ha valami konkrétumot mondanál,mert lehet hogy valamiért mindent feladnék,de valamiért nem....!!!

2011. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem zenei, hanem egy tanfolyamról lenne szó, ami elég sok pénzbe kerül, és mivel az szombatonként lenne, hétköznap pedig egyetem + munka nem sokat találkoznék a barátommal.
2011. ápr. 25. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
jaaa.persze egy ilyet simán vállalnék...
2011. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Naná! Tarts ki a célod mellett!
2011. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok...mennyi idő a tanfolyam??Ennyit ha nem bír ki a párod,akkor ez nem túl nagy szerelem...Kivéve ha több évekről van szó...
2011. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!