Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról az emberekről, akiknek a párkapcsolati életükben az a legnagyonn "problémájuk" hogy "túl sok" a jelentkező, udvarló nála?

Figyelt kérdés
Ismerek ilyen embereket, (fiút és lányt is) akik azért szomorkodnak, mert túl sokan szeretnék őt megszerezni... Én azt mondtam erre, hogy kívánom, ez legyen a valaha volt legnagyobb "problémája" az életében.
2011. okt. 9. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
utálom az ilyeneket, akik ezen rinyálnak.
2011. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenkit utálok.
2011. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Észrevetted már, hogy az ilyesmit mindig maguktól kezdik el mondani?


Múltkor egy csaj mesélte, hogy "jajj annyira rossz elmennem bulizni, mert ha nincs ott a barátom, minden pasi engem akar a buliban, és ez olyan szar érzés, hogy mindenki engem bámul". Ez a tipikus burkolt dicsekvés, ami a dicsekvésnek a legundorítóbb fajtája, és ezzel azonnal leírta magát előttem.

2011. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

12:06 vagyok. Lehagytam a fordítását a csaj sztorijának, mármint amit valójában jelenett:


"olyan qrva szép vagyok, hogy mindenki engem akar, és én olyan büszke vagyok erre, de nem akarok nagyképűnek hatni, így elmondom panaszként"

2011. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
én még az anyukámat is utálom
2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12:06-tal egyetértek. De ilyen történeteket én is ki tudok találni, meg bárki más. Te miért nem mondasz ilyet kérdező? Nem érdekes, hogy igaz vagy sem (a legtöbb esetben úgysem igaz, sőt még a távlati igazság sicns benne).
2011. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ez korántsem hatalmas probléma, de elég kellemetlen tud lenni, amikor sétálok az utcán vagy valahol tök nyugisan, csinálom a dolgom, és akkor így random pasik odajönnek, leszólítanak, próbálnak felszedni. Ilyenkor mindig pánikolok, és azon gondolkodok, hogy úristen, hogyan tudnám anélkül, hogy bunkó lennék, és megbántom, tudatni vele, hogy engem nem érdekel? És néha elég tolakodók tudnak lenni.

Én amúgy nem járok semmi ilyen ismerkedős szórakozóhelyekre, bulikba, vagy diszkóba, még kocsmába vagy bárokba se, de azért mégis utcán néha előfordul, hogy valaki így odajön, pedig semmiféle jelzést nem csinálok, sehogy nem hívom magamra a figyelmet, csak sétálok. És ilyenkor kellemetlen szépen a tudtára adni, hogy nem kívánt a közeledése.

Ha majd egyszer lesz jeggyűrűm, akkor majd megpróbálom azt felmutatni, hátha abból egyértelmű rögtön, és nem kell végigmenni azon a zavarbaejtő, udvarias beszélgetésen, amikor még nem mondott semmit, amire azt tudnám mondani, hogy bocsi, de van barátom.

Nah de azért közel sem égbekiáltó probléma ez, de jobban örülnék, ha nem lenne, mert annyira zavarbaejtő.

2011. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 12:17

hogy én miért nem találok ki ilyen önfényező sztorikat?


Hm lássuk csak, talán azért, mert senki nem hinné el. Sokszor még azon is csodálkoznak, hogyha felszedek valakit egy buliban és elmesélem. Bár nyilván a "mi volna ha" gondolkozás nem teljesen helytálló, de szerintem én ha nagyon de nagyon helyes lennék, akkor sem mondanék ilyeneket, hogy "jajj a sok kis tinipics@ olyan idegesítő, amikor mind nyomul rám".


Amúgy a másik dolog, ami nem tetszik ebben, hogy sok esetben az ilyesmit olyan embereknek mondják, akik örülnek, hogy fényévente kapnak egy fiút/lányt. Mert jó, hogy valamivel vagánykodni kell az idióta top kateg barátnő előtt, na de olyan előtt, akinek köze sincs a szépséghez.... kicsit undorító.

2011. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Héj, hova tűnt a hozzászólásom? A szőrös puncimutogatóst!
2011. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jaj, ismerősöm is ilyen, és annyira fárasztó... kidekorálja magát egy bulira, úgy öltözik fel, mint egy playboy nyuszi, kihívóan táncol, és közben ki van akadva, hogy milyen fárasztó egész este a pasikat koptatni. jaj szegény. szánalmas, ennyit gondolok.
2011. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!