Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki utál az osztályból....

Mindenki utál az osztályból. Depressziós vagyok miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm az egész osztályból, és már eddig is úgy éreztem, hogy mindenki utál. Eddig nekem nem mondta el, de most végre bevallotta, hogy tényleg mindenki utál. Nem tudom mit csináljak, utálok élni, öngyilkos akarok lenni!

az a baj, hogy valami nagyon nem stimmel velem, mert előző suliból is kiutáltak, azért jöttem ár ide, és már 1. napon gyűlöltek. Meg akarok halnI!!!

hogyan csináljam? Mindennap sírok és nem tudok élni, a tanulmányi átlagom lecsúszott. mit tegyek? nem bírom ezt tovább!!!!

14/l


2011. jan. 6. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne légy öngyilkos!!!Azt javaslom hogy kérdezd meg az osztálytársaidat hogy mit nem kedvelnek benned.Ha tudsz javíts rajtuk!De az egész személyiséged ne engedd befolyásolni!A tanulmányaiddal kapcsolatban ne sírj otthon hanem rakj be egy olyan zenét amit szeretsz és így a tanulás is könnyebben megy és még meg is nyugodsz.És az 1.mondatra visszatérve a barátnőd nagyon szomorú lenne nélküled.Sok sikert!
2011. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekünk nem is meséled el, magadban gondold át, mi válthatta ki az osztálytársakból ezt az érzést. Egy tekintet, egy mozdulat, egy hanglejtés, testbeszéd, egy ... bármi, ami eszedbe jut. Ha megvan, beszéld meg velük, hogy nagyon nem érzed így jól magad, és oké, hibáztál, de izgatott voltál, mert sulit váltottál, nehéz volt beilleszkedni, és lehet, hogy ők sem könnyítették meg a dolgodat, mert "védték a falkát a betolakodótól". Vagy ha úgy érzed, nincs oka a viselkedésüknek, kérdezd meg tőlük szemtől szembe, mi a baj, mit csináltál rosszul, mert úgy érzed, valami nincs rendben, és elnézést kérsz, ha esetleg valami olyat tettél, akár akaratlanul is, amivel a többiek ellenszenvét vívtad ki. Emiatt kár lenne eldobnod az életedet, annyi minden szépet tartogat az élet számodra, csak merj élni a lehetőségeiddel!

25/L

2011. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Engem is mindenki utál az osztályból -.- szörnyű.. Nem csukom be az ajtót máris : Barlangba laksz?

Idegesítő .. szerintem csináld azt , hogy egy cseppet se érdekelljen!! vagy szólj vissza neki olyanokat , hogy ez van .. igen én barlangba lakok.. vagy bármi és akkkor olyan pipák lesznek , hogy nem is fognak piszkállni!! Ez a legjobb megoldás!!

2011. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkos ne légy,mert a tűz tavában fogsz égni örökkön örökké....!
2011. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

nem is az a legnagyobb baj, hogy beszólnak, hanem hogy sugárzik róluk a győlölet. Nem bírom tovább. Nem látok más kiutat. Gyűlölöm az életet!!! :'(

most is sírok...

2011. jan. 6. 20:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"Miért?"-Válasz és megoldás mindenre,


Mindent vezess vissza és szüntesd meg a legutolsó gyökeret.

2011. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én RETTENETESEN sajnállak ha a te osztályodba járnék és bizots ki állnék melletted mellesleg vannak olyan szituációk ahol a többiek előtt "megaláznak" és van aki kiáll melletted?
2011. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

van egy bnőm, de ő nem csinál semmi különösebbet :(

kedves utolsó válaszoló, köszönöm válaszod, sokat segített! komolyan!!

2011. jan. 6. 22:22
 9/26 anonim válasza:
100%

Figyelj,velem is ez van.Soha nem voltam az a nagyszájú típus,mindig meghúzom magam és próbálok háttérben maradni.Hát ennek meg is van a látszatja,mert én is ugyanúgy érzek,mint te.Én azt csinálom,hogy kussolok tovább és szarom le,ki mit gondol.Ne érdekeljen,hogy ki hogyan vélekedik rólad,ha te jól érzed magad a bőrödben,ne törődj velük.Nekem a legnagyobb problémám a rólam terjengő pletykák,amiket az osztályban találnak ki rólam(természetesen a hátam mögött).Bevallom,engem is rettenetesen zavar,de nem tudok ez ellen mit tenni,mondjanak,amit akarnak,aki ismer,úgyis tudja az igazságot és ez a legfontosabb.

Szóval fel a fejjel és ne légy ki pár ilyen csíra miatt..Nem felelhetsz meg mindenkinek,ha már van egy barátnőd az osztályból,az már valami,nekem az sincs.Lehetnél ennél rosszabb helyzetben is:).Még lesz bőven időd megmutatni nekik,hogy nem kell veled kapcsolatosan tartaniuk semmitől,mert egy kedves,szerethető lány vagy.Idővel ez majd kialakul.

Sok szerencsét!

2011. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

köszönöm!

az a baj, hogy nem érzem jól magam a bőrömben :/


azt terjesztik, hogy vagdosom az ereimet (mert van pár vágás rajta, ami egy baleset miatt, és NEM AZÉRT mert felvágtam az ereimet)

:'(

van, aki csak emiatt utál és van, aki még más okokból is (amiket nem tudok):

2011. jan. 7. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!