Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? Soha nem...

Mi történik velem? Soha nem volt e fajta!

Figyelt kérdés
na szóval 18éves lány vagyok a szüleim nem engedik hogy alkoholt fogyasszak dohányozzak és hogy szeretkezzek, na igen halál komolyan még a barátommal sem feküdhettem le 3év alatt, csak 5ször de több volt csak azt titokban!Lényeg a lényeg hogy ma elszívtam életem első cigarettáját, holnap alkoholos szexes dolgot tervezek azzal a sráccal akit említettem pedig neki kapcsolata van, és szerintem mindezt azért mert most ért véget egy másik kapcsolatom amiben a fiú megcsalt, pedig titokban lefeküdtünk nem is egyszer.Nem értem mi van velem soha nem voltam úgymond ilyen tinirib@nc aki foglalt férfiakra bukik, cigizik vagányságból,iszik b@szik. Nem akarok ilyen lenni.
2011. ápr. 29. 13:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*Mi történik velem? Soha nem voltam e fajta!
2011. ápr. 29. 13:51
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Hormonok.Vagy nem is tudom,az emberi butaság!

Egyébként ha nem akarsz ilyen lenni,akkor ne legyél ilyen,és ennyi!

2011. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
84%
Ez gáz. Ne legyél ribanc, egyáltalán nem menő.
2011. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Még van időd meggondolni magad. Tedd meg légyszíves!
2011. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel nem akarok piros zoknit venni, nem veszem fel. Ha nem akarok megenni egy szelket kenyeret, nem eszem meg. Ha te sem akarsz megtenni dolgokat, ne tedd. Ilyen egyszerű. Idegenek interneten nem fognak lebeszélni valamirpl amitnek a kulcsa a te kezedben van. Ha nem akarod, ne tedd, semmi bonyolult nincs ebben.
2011. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első ítélkezése helyett én az objektivitást választom: úgy veszem ki a szavaidból, hogy a szüleid semennyi mozgásteret nem engedtek Neked, úgy nőttél fel, hogy még a seggedet is ők akarták kitörölni akkor is, ha te ezt határozottan nem igényelted. Ők élik a te életedet. Ezért, most olyan vagy, mint aki régóta szomjas és rátalál egy hordó vízre. Te az elnyomottságodat és ebből fakadó frusztrációdat szeretnéd - jogosan - kompenzálni. Szerintem ezért történik ez veled.

Amit tehetsz: alaposan elbeszélgetni a szülőkkel, őszintén. Magaddal meg csak azt tedd, olyanba vidd bele magad, amit tényleg akarsz. Nincs neked szükséged alkoholos szexbulikra meg cigarettára ahhoz, hogy embernek érezd magad. Pótcselekvés lenne. Élj úgy, hogy az neked legyen jó, nem a korosztályod elvárásainak. Légy őszinte magadhoz!

2011. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
DE önértékelési problémám lett abból hogy az a srác akit szerettem tisztaszívből megcsalt, ráadásul az le is dagatozott engem (156cm, 55kg vagyok) :( a cigi meg hát kicsit lefogyasztana és azért is gondoltam hogy milyen jó
2011. ápr. 29. 13:58
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Gondolkozzal, mielott cselekedsz. Nem anyaddal b.szol ki, hogy hulye, olcso senkimodon akarsz viselkedni.
2011. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"mindezt azért mert most ért véget egy másik "

-ennek bosszú jellege van.

Aminek csak kizárólag TE lehetsz az áldozata, akár egy életre kihatóan.


Ne csináld. Nyugodj meg, hogy majd utána igaz,tiszta, szép dolgokban legyen részed.

2011. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ne legyél ilyen. Holnap hagyd ki az "alkoholos szexes dolgot", ne cigizz vagányságból (hidd el, egyáltalán nem az), és ne hajts rá foglalt pasira. Szerintem ezek nem teljesíthetetlen dolgok.
2011. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!