Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? Soha nem...

Mi történik velem? Soha nem volt e fajta!

Figyelt kérdés
na szóval 18éves lány vagyok a szüleim nem engedik hogy alkoholt fogyasszak dohányozzak és hogy szeretkezzek, na igen halál komolyan még a barátommal sem feküdhettem le 3év alatt, csak 5ször de több volt csak azt titokban!Lényeg a lényeg hogy ma elszívtam életem első cigarettáját, holnap alkoholos szexes dolgot tervezek azzal a sráccal akit említettem pedig neki kapcsolata van, és szerintem mindezt azért mert most ért véget egy másik kapcsolatom amiben a fiú megcsalt, pedig titokban lefeküdtünk nem is egyszer.Nem értem mi van velem soha nem voltam úgymond ilyen tinirib@nc aki foglalt férfiakra bukik, cigizik vagányságból,iszik b@szik. Nem akarok ilyen lenni.
2011. ápr. 29. 13:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
8 vagy 18 vagy?
2011. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Rohadt egyszerű: ne tedd


Felfoghatatlan, miért 18 éves korában megy el egy ember esze...

2011. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
aztmondod h holnap tervezed azt az alkoholos szexes dolgot,akkor ha MÉG MA meg is bántad,akkor egyszerűen mond ezt le.ennyi.te magad mondtad,h nem akarsz ilyen lenni,hát akkor ne legyél,nem kötelez rá senki!
2011. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Szerintem (ha van kádad) ülj bele egy kád meleg vízbe, gyújts gyertyát, ha egyedül vagy, gyújts rá egy cigire, mellé igyál meg egy narancsos sört, és gondolkozz el, hogy kell-e neked az, hogy rib@ncnak tartsanak egy görbe este után, azért, mert nincs önbizalmad? Hülyeség!!

Mindezt megteheted egy domb tetején, ahol szép a kilátás, gondold csak át! :)

Szerintem sminkeld ki magad, menj el egy buliba (ha a bulihoz ragaszkodsz), és hidd el magadról, hogy nem vagy dagadt,(mert NEM vagy az!) flörtölj, érezd jól magad, de próbálj a fokozatosságra törekedni,a cigitől, piától nem leszel vagány, és a szextől sem.

Lázadj, de beszéld meg a szüleiddel, hogy elérkeztél az életedben egy ponthoz, amikor már többre vágysz, értsenek meg, és támogassanak. Magyarázd el nekik, ha tiltanak, az rosszabb, mert amit akarsz úgyis megteszed a tudtuk nélkül is!

Magamra emlékeztetsz. Én ültem a dombon, sörrel+cigivel, az új pasi meg jött, vele a szerelem és a szex is,azóta nem dohányzom, nem iszom, de van 3 szerelemgyerekünk..

Elégedj meg azzal, hogy el tudd fogadni magad! Ez csak egy mélypont, hipp-hopp, ki is jössz a hullámvölgyből. A bosszúnak meg nincs értelme, ki fog nevetni az illető.

Írj, hogy hogyan alakult! :)

2011. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért vagy ilyen, mert ez tiltott volt neked. Most éled ki magad. Ha valakiben elfojtják az érzelmeket, vágyakat, akkor ez történik. Minél hamarabb át akarod élni ezt. Ne félj majd elmúlik, szerintem egy idő után majd megunod.
2011. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A holnapi napom úgy telne hogy elmennék egy barátnőmmel inni egy bacardit, mellette vennék egy doboz cigit, és találkozok a volt barátommal és megyek hozzájuk, az hogy lefekszünk-e vagy sem még nem tudni, de lesz ami lesz!! Bár megpróbálok normális mint eddig, csak lekell valamibe vezetni a feszültséget ami miatt minden este rossz kedvem van amikor lefekszem az ágyban és elkezdek gondolkodni hogy mivel jobb az a nő mint én, mármint az akivel megcsaltak. :( Ma elszívtam egy cigit, mit mondjak jól is esett.
2011. ápr. 29. 17:03
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most megfordul a fejedben, hogy meg is bánhatod, akkor inkább ne tedd meg.
2011. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Talizz a barátnőddel, igyál egy Bacardit, szívj el cigit. DE: ha azzal a pasival találkozol, aki megcsalt, szerintem nem kéne saját magad megaláznod azzal, hogy lefekszel vele...

Mi vagy te, egy lábtörlő? Hogy akkor, és annyiszor törli beléd a lábát, ahányszor akarja? És a hátad mögött meg kinevet? Ha nincs ló, jó a szamár is neki??


Legyen már önbecsülésed!!!

Ha meg a feszkót akarod levezetni, írj verset, vagy nem tudom...

2011. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ dehogyis félreértettétek ahhoz a fiúhoz semmi pénzért nem mennék, ahhoz a fiúhoz megyek akivel együtt voltam több mint 3évig, említettem is a kérdésemben!!!Bocsánat a félreértésért :)
2011. ápr. 29. 17:16
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez a "mivel jobb az a no" dolog, ezt csak egy kifogasnak hasznalod, hogy lefekudj a volt baratoddal, azzal, aki jol atvert. Ha nem igy lenne, nem mennel fel hozza, nem talalkoznal vele, nagy ivben kikerulned.

Eredeti kerdesedben szuleidet okoltad, mivel nem engedik hogy cigiz, igyal, ezert most kirugsz a hambol. Most mar a baratod, vagy mar nem is tudom melyik baratodat, vagy kit is okolsz, minenkit csak nem magadat, azert, hogy kiprobald a holnap estet.

2011. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!