Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet annak a...

Szerintetek mi lehet annak a jelenségnek az oka, hogy a férfiak sokszor (pl. utcán) szinte menekülnek előlem?

Figyelt kérdés
Pedig nem vagyok ijesztő, mert egy szép arcú, csinos lány vagyok. De mikor észre vesznek, meglátnak, hirtelen megijednek, kissé fölényesen valami olyasmit vélek leolvasni az arckifejezésükről, hogy nehogy azt hidd már, hogy tetszel nekem. Erre inkább nagy ívben kikerülnek, vagy átszaladnak az utca túloldalára, vagy tüntetőleg elfordítja a fejét, vagy ha van esetleg a közelben egy másik csinos nő, akkor azért is őt nézi meg. Volt már olyan helyzet, hogy annyira nem akart észre venni, hogy már nem tudta merre forduljon. Nem viselkedem kihívóan, semmiféle jelzést nem adok, mert az nem az én stílusom. Mi erről a véleményetek?
2011. ápr. 29. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a közeledben, akkor meg az lenne a bajod, hogy kiesett szemmel nézlek.

Egyik véglet sem jó. :)

2011. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
túl szép vagy és magabiztos! már csírájában elfojtják a visszautasítás lehetőségét!
2011. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát így látatlanul el nem tudom képzelni

de lehetnek :

túl magas vagy

túl kövér vagy

nem mostál hajat ebben az évezredben még

nincs hajad

60-as évek féle frizura

mindig leeszed magad de nem veszed észre

pólódra angol szöveg van ráírva , de te nem tudsz angolul közben azt jelenti hogy : húzzál innen köcsög , szétrúglak

ilyesmik

2011. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jah kihagytam még 1-et ami a legvalószínűbb , paranoid vagy és azt hiszed miattad mennek el , közben nem is így van sőt a legtöbben nem is ijednek meg , csak te képzeled be vagy csak azt veszed észre aki megijed
2011. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet, sztem is csak beképzeled magadnak.
2011. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!