Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent, ha mondjuk két...

Mit jelent, ha mondjuk két férfi beszélget, én épp kirakatot nézek, és engem méregetve, láthatóan a szemembe nézve, gúnyosan röhögnek rajtam, mondogatva a dolgokat közben, persze azt nem értem, hogy mit, mert ahhoz egy kicsit távol állnak tőlem?

Figyelt kérdés
Előszokott fordulni nők részéről is, hogy megmosolyognak, de náluk arra gondolok, hogy esetleg irigyek. Mert csinos, szexis alkatom van, és ezt ki is szoktam hangsúlyozni, persze diszkrét formában, egyszóval szeretek magamra adni, enyhén sminkelem is magam, van tartásom, stb. Ahogy megfigyelem a legtöbb nő egy kicsit egyszerűbb hozzám képest a hétköznapokban.
2011. ápr. 30. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy páratlan és csodálatos,különleges nő vagy akit mindenki kíván a nők meg irígyek rád!

ezt akartad hallani?

2011. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide kiírnám amit egymás közt mondhatnak, akkor a modik törölnék a válaszomat.
2011. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy nagyon tetszel nekik(ez a jobb eset)-tehát irigyek

Vagy nagyon csúnyának látnak.(ez a rosszabbik eset)

Ezt én pontosan nem tudom,mivel soha nem láttalak.

2011. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nők részéről viccesnek találják az öltözködésedet
2011. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, és miért találnák viccesnek? Az biztos, hogy nem egyszerű farmeres, pólós, tornacipős csaj vagyok. Arról én nem tehetek, ha valakinek nincs jó lába, és nem vehet fel rövid szoknyát, vagy, ha nincs melle, nem tud mit kirakni.
2011. ápr. 30. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég beképzelt is lehetsz.
2011. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bogee123 ***** válasza:
idefigyelj már nem kell azokat se lenézni akik úgy öltözködnek hee mér te 12 cm-s magassarkúba és kivágott rikító rózsaszín cuccokba jársz? tele arany ékszerekkel????? egyetértek az előttem szólóval, szerintem is beképzelt lehetsz mert lehet, hogy egy olyan nő akit átlagosnak tartasz szebb nálad! meg amúgy nem kell a negatív kritikáért rögtön ugrani, mert a bókot bezzeg bírod ! :O
2011. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van:lehet h csak beképzelt vagy,és igazából nem is vagy olyan,mint amilyennek mondod magad.
2011. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bogee123 ***** válasza:
VÉgre egy értelmes ember...
2011. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!