Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyumnak az 51....

Mit vegyek anyumnak az 51. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kreatív ötleteket várok. ÉS szívesen csinálok neki valamit.
2011. jún. 14. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
én anyáknapjára készítettem neki egy fali díszt. zágon istvántól az anya meg a szülő című írásából vettem ki részleteket, ami ráfért egy A4-es lapra, vettem egy arany, szép levélpapírt, szépen fogó tollal ráírogattam a kiválasztott részeket, ezt beletettem egy átlátszó keretbe, meg ragasztottam rá pár pici szívecskét dísznek, de nem giccsesen. nagyon örült neki. (kb.2-3ezerből kijön az egész)
2011. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fandyka válasza:
Szerintem egy kozmetikai kezelést/kényeztetést utalványnak biztosan örülne :-)) Tőlem is ezt kapott anyukám januárban...igaz, a 61. re :-)))
2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!