Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha nem mondok el mindent...

Baj ha nem mondok el mindent anyumnak?

Figyelt kérdés

Tegnap totál kiakadt azon, hogy nem engedtem, hogy elolvassa az msn-es beszélgetésemet és úgy érzi nem bízok meg benne. Valahol nem is mert szerintem az, hogy kivel mit beszélgetek, nem tartozik rá. nem úgy van h nekem is lehet magánéletem és amit akarok elmondok neki? ezt miért nem tudja megérteni? vagy én gondolom rosszul?

16/L


2009. dec. 26. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azon akadt ki, hogy nem engedted, hogy elolvassa a TE beszélgetéseidet, amik csak rád, és arra tartoznak, akivel beszélgettél? Hát ez eléggé érdekes. Egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem bízol meg benne, hanem teljesen normális, hogy nem szeretnéd mások orrára kötni amiket beszélgettek. Neked van igazad, nem gondolod rosszul. Boldog karácsonyt :)

16\F

2009. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Régebben fölém állt és elolvasott mindent. Ma már nem csinálja ezt, mert mondtam neki hogy ANNYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA xD

Amúgy mondj el neki sokmindent, beszélgessetek, menjetek együtt sok helyre. Ezeken kívül hogy bízzon benned? Tudja mindig hogy hol vagy, érezze hogy szereted és hogy fontos neked. Ha te sem tudnál róla semmit, és nem mondana semmit magáról, akkor te sem bíznál meg benne, hidd el. Ezen kívül jó a kapcsolatotok? Oké hogy változókor, de próbáld kicsit beavatni az életedbe, és akkor nem fog kutakodni! Hidd el neki is nagyon jól esne, meg neked is hogy lenne kinek kibeszélni.

2009. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek.

totál okés a kapcsolatunk, szoktunk együtt lenni néha beszélgetni is, persze a magánéletemmel kapcsolatban nemsokat tud, régebben meséltem neki...de hát ne legyen már kötelező.

És tényleg ezt csinálja: fölém áll és olvassa... amikor meg mondom neki h ne, akkor jön a szöveg "miért titok?"...és ha igen? hogy mondhatnám meg neki finoman h majd ha akarok akkor beszélek neki de nem lehet magánéletem a fenébe?

2009. dec. 26. 19:15
 4/14 A kérdező kommentje:
mindig tudja h hol vagyok, szóval nem szoktam neki hazudni mindig mindent egyenesen megkérdzek tőle, mehetek ide-oda vagy sem? szóval normális vagyok... csak az elmúlt egy hónapban voltak fiús kalandjaim (nem olyan h huha megyek szülni) és nemhinném h arról tudnia kéne másrészt sztem nem is akarná tudni...:D
2009. dec. 26. 19:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira szégyenled anyud elől amit msn-en beszélgettek, kapcsold ki azt a funkciót hogy mentse a beszélgetést az msn, garantáltan nem fogtok rajta civakodni ha nem lesz min.
2009. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

azzal nincs gond mert minden jelszavasítva van.

Csak amikor fölém áll és olvassa...megőrülök tőle

2009. dec. 26. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben én megnyomnám a Windows gombot és a D-t egyszerre, és lemegy minden a tálcára, és várnék, hogy elmenjen...


első

2009. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az is jó, ezt csináltam, de azt mondta h megvárja míg befejezem... -.-'
2009. dec. 26. 19:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Höhö velem apa csinálta ezt és anyám világositotta fel hogy ez nagyon nagy bukóság, én is szóltam már neki...

semmi közük hozzá.

nekem nincs vmi jó kapcsolatom egyik szülőmmel se, tehát lehet, hogy nekem ez természetes, hogy rájuküvöltök... :S

2009. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Küldd el ha föléd áll, én is úgy csinálom, semmi köze hozzá.
2009. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!