Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj vagy csak...

Velem van a baj vagy csak minden ember más?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy a baráti körömben mindenki mindig mindenhova menni akar,és egyszerűen nincs egy napuk amikor csak úy otthon vannak és lazítanak,vagy ha van,akkor szétunják magukat.Én egyáltalán nem ilyen vagyok,nem azt mondom,hogy soha nem mozdulok ki,csak nem minden nap,mert szeretek lustizni is.Most akkor ez csak szémélyiségbeli különbség,v csak én vagyok ilyen??
2011. máj. 3. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam csak úgy mászkálni, ha nincs semmi különleges esemény akkor nem megyek sehova, vagyis értsd általában mindig itthon vagyok, havonta mondjuk 2-3x megyek el itthonról úgy komolyabban (vagyis nem vásárolni, meg ilyenek).
2011. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is otthonülős típus vagyok. Szívesebben nézek meg egy filmet este, minthogy elmenjek bulizni, ami tele van emberekkel, füsttel, ilyesmi. Persze ha meg olyan kedvem van, koncertekre, moziba szívesen megyek, de havonta kb. egyszer-kétszer. Az esetek többségében itthon vagyok, olvasok, filmezgetek, engem nem zavar senki, én sem zavarok senkit. :)
2011. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő: "személyiségkülönbség" és minden ember más. Ez nem baj, csak néha kellemetlen.
2011. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek a barátaimmal lenni és engem néha megbántanak azzal ha elmegyünk valahova és ő nem jön . Ilyenkor azt érzem nem vagyok neki fontos annyira hogy eljöjjön velünk pl. a városba. Egyébként mise szoktunk naponta elmenni csak minden 2.nap
2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor bulizom, ha úgy van

és általában úgy van,

lenn megtalálsz a klubban

mert nekem bejön ez a szitu

a sok buta sztori rólad

csináljunk most olyat,

amit megbánunk majd holnap

2011. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat :) Tanultam belőlük :))
2011. máj. 3. 22:24
 7/7 hümi ***** válasza:

utolsó válaszolónak: pont ez a sz*r megy a fejembe, mindenhol ezt hallom :'DD

kérdezőnek: ezen már én is elgondolkoztam, mások otthon vannak 1napot és majd meghalnak az unalomtól.. én itthon is tudok egy csomó mindent csinálni :D de azért szeretek eljárkálni is.. szal nem csak te vagy így vele :)

2011. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!