Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ilyenkor?

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagy álmom amióta az eszemet tudom , legyen az X , és ehhez kell elég nagy tehetség , és gyakorlás de eddig messziről néztem csak

Na most van egy egyszeri lehetőségem kipróbálni magam benne , de 1 gond van , az összes félretett pénzem elmenne rá

az még csak csak beleférne , de ha aztán kiderül hogy még sincs hozzá tehetségem akkor a pénzem is elúszott (amit tudnék mire költeni) , és mély depresszióba is fogok esni , sajnálnám nagyon

mit gondoltok , ti megpróbálnátok ?


2011. máj. 3. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hát.. ez fogós kérdés. Kérdezz meg más embert hogy szerinte tehetséges vagy-e? De nem tudjuk mi ez!
2011. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallod nekem egy olyan álom nem kell ami depresszióba tud sodorni, ha úgy alakulna.... Legyenek az embernek álmai, de ne az álmaitól függjön az ember, hanem tőle függjenek az álmai!
2011. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló nagyon jót mondott :))

Egyébként én megpróbálnám...tudom,hogy nagyon fontos a pénz,de azért nézzük reálisan a dolgokat,annyira nem mint egy álom megvalósulása.Szerintem próbáld meg,mert tényleg nagy álmod lehet,és ne add fel ha elsőre nem sikerül.Biztos rossz érzés lenne 20 év múlva visszagondolni,hogy nem próbáltam meg mert féltem a kudarctól.Márpedig a kudarctól való félelem megfolyt.Persze az is igaz,hogy beleroskadnál ha nem sikerülne,de azért van esély rá,hogy menne a dolog nem?

2011. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!