Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok saját magam...

Miért vagyok saját magam ellensége?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3 hétben 5-ször voltam annyira részeg, hogy semmire nem emlékszem és hatalmas hülyeségeket csináltam, valamelyik alkalommal hánytam is, összevissza beszéltem, stb. Tudom, nagyon gáz, furdal a lelkiismeret, de egyszerűen nem tudtam visszafogni magam, pedig soha nem voltam ilyen és igazából el is ítélem. Bele sem merek gondolni, néhány ember mit gondolhat rólam. Van ennek valami lelki eredetű oka?

17/L


2011. máj. 3. 20:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Én a 18. szülinapomon ittam többet, mint kellett volna. Én is hánytam és még ki tudja miket csináltam. A barátnőim ott voltak velem, vigyáztak rám meg ilyenek, szóval semmi OLYAN nem történt. Soha nem ittam még ennyit, nem is tervezem. Mivel nem láttak még így az emberek, hamar elkezdtek pletykálni. Égett is a fejem rendesen. Csomószor végighallgattam a buszon meg itt-ott, hogy 'jaaaj, nézzed má', ott az a csaj!' Először borzasztó rosszul esett, aztán túlléptem rajta, senki sem tökéletes, szülinapom volt, megünnepeltem és viselnem kell a tetteim következményét. Próbáld kitapasztalni, hogy mi az a szint, amikor jól érzed magad, de még nem vagy részeg. Egyébként nem hiszem, hogy lelki eredetű oka van, csak egy bizonyos szint után már nem is érzékeled hogy iszol. :))
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem értem hogyan lehet ilyen szintem berúgni!

Én ha bulizunk addig iszok, hogy jól érezzem magam. x pohár után tudom azt, ha megiszok még egyet bajok lesznek. Akkor kész utána csak ásványvizet iszok!

És erre engem egy hatalmas berúgás tanított meg, de mégsem akkora, hogy ne emlékeznék semmire, én tanultam a leckéből, de látom te nem!


Szerintem próbáld meg te is ezt.

Nem hinném, hogy lelki eredetű oka van, csupán fiatal vagy és feszegeted a saját korlátaidat.

2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Mostanában padlón vagyok,de tényleg!Az egyik jó barátnőm is pont utánam került ilyen olyan helyzetben és mi is lerészegedtünk de úgy reggeltől estig!Meg párszor,és nekem is volt lelkiismeret furdalásom de nem érdekel.Nekem segit ilyenkor a pia!de kell tudni a határt!
2011. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
17 évesen, ráadásul lányként nem sok eszed van, kapd össze magadat, és minél kevesebbet rúgjál be, nőknek amúgyis hamarabb megárt a pia.
2011. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem minősítelek, mert a te dolgod, hogy mit csinálsz, de meg vagyok lepődve, mert tizenévesen én is voltam részeg néha, de ha egy-egy berúgás megesett, utána hosszú hetekig undorodtam a pia látványától is. Tehát nem értem, hogyha kiütöd magad és egész nap fáj a fejed és émelyegsz, hogyhogy nem tart vissza? Vagy megelőzöd a másnaposságot? :P
2011. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne, de ezt ennyiből nem lehet megállapítani.
2011. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Megpróbálok neked segíteni.

Hidd el, és ezt most megnyugtatásból mondom, hogy mint mindenen,ezen is képes vagy túljutni magad.

Én is azt gondolom, hogy-e mögött lelkieredetű probléma áll, már csak a saját példámból kiindulva, én is hasonló cipőben jártam októberben,sőt,még csúnyább dolgok is történtek velem..

Egy valami tudok neked mondani: Ha Te magad, képes vagy kivergődni a saját csapdádból, akár úgy, hogy pl. a Pillanatokból táplálkozol, vagy pl.(én nagyon sokáig ezt tettem) álmodozz.Valóban, hosszú távon nem jó dolog az álmodozás.. de pl.ha szereted a Zenét, keress egy olyan zenét, ami Motivál, és inspirál az életben.Próbálj meg kicsit egyedül lenni, és valóban elgondolkozni Azon, hogy Mi az,ami boldoggá tenne Téged az életben.Ha képes vagy arra, hogy ezek a dolgok éltessenek, és minden apró negatívat a lehető legjobban kizársz az életedből,Sokat nyersz.

Egyrészt megerősítést nyersz Magadnak ezzel, hogy Igen, vagy elég jó, és Magad is képes vagy fejlődni, és nem hagyod, hogy akárki, és akármi is lehúzzon.

Másrészt,Hidd el: Akármit, Bármit elérhetsz az életben, de ezért a legvéksőkig küzdeni kell.Sokszor összetörik az ember.. de alakíts ki egy burkot magadban,cselekvést amikor Önnmagad vagy,és ha ez megvan, nem fogsz egy szint alá süllyedni..

Elhiszem hogy lelkiismeret furdalásod van, de Az, hogy Te sok mindenkivel ellentétben rájöttél arra,hogy Baj van, egy nagyon nagy dolog.Eldöntötted hogy változtatsz, és ezzel már jó irányba léptél. :)

Az a legfontosabb, hogy mindent Neked kell elérned, hogy képes tudj akkor is erős lenni,mikor Mindened megvan,boldog vagy, és akkor is,mikor nincsenek melletted.

Remélem Tudtam segíteni, hidd el, hogy vannak Értékeid, és azt is,hogy Tudsz majd változtatni.

Remélem hogy tudtam segíteni..:)

Ha kell egy kis támogatás, írj privit. :)


Azoknak a válaszolóknak pedig, akik ilyen dolgokat írnak hogy "ezért sajnáljunk" és hasonlók,üzenem, hogy néha jobb nem megbántani egy olyan embert,aki segítséget kér, mert sohasem tudhatjátok Azt, hogy Benne mi zajlik le.


Na,fel a fejjel :)


19/L

2011. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bocsi a nyelvtani összefüggéstelenségért,meg a gépelési hibákért is.


utolsó voltam :)

2011. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én is csináltam,de melyik kamasz nem??????????
2011. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mindenkivel előfordul! Énis megfogadom hogy najó megyek bulizni de nem iszok sokat mert utána nagyon hülye tudok lenni, igaz nem hányok sose szerencsére, de csetlek botlok másnap mikor felkelek meg ég a pofám hogy úristen de gáz vagyok, mit gondolhatnak rólam az emberek. De hál' istennek ezzel már leálltam. Egyszer 17 évesen barátom születésnapján úgy berugtam hogy már 11kor haza kellett vinnem. Az volt a leggázabb az egészben hogy csak a haverjai voltak ott és akkor mutatkoztam be nekik elősször. Hát jól bemutatkoztam mondhatom. :P Szégyen, de megtörtént ezért nem kell elítélni senkit. Az a gáz ha valaki ezt rendszeresen csinálja.
2011. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!