Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtehetem? Nagyon jó tanuló...

Megtehetem? Nagyon jó tanuló vagyok.11/L

Figyelt kérdés
Az osztállyal tegnap jöttünk meg egy 2 napos kirándulásról.Nagyon fáradt vagyok,és csütörtökre+péntekre be kell mennünk.Nem írunk semmiből és a szülő igazolhat 3 napot,amiből nekem még 1 sem hiányzik,és orvosi igazolással sem hiányoztam még.
2011. máj. 4. 08:48
 1/5 anonim válasza:

Szerintem símán otthon maradhatsz....attól hogy jó tanuló vagy kijár 1-2 nap pihenő:D

Maradj otthon és pihenj;D

2011. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! =D
2011. máj. 4. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz rossz következménye és a szüleid sem ellenzik, akkor pihenj egyet.
2011. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is nagyon jo tanulo voltam.

Altalanosban pl. hetfokent be se jartam es nem is foglalkoztak vele. 5 dogakat irtam meg mentem versenyekre aztan ennyi.


Gimibol is sokat hianyoztam a budainal mar szoltak de am nem lett belole semmi bajom es 447 pontom lett az erettsegin szal nem lett semmi bajom tole.


Am Te inkabb ne szokj ra, de nem hinnem h 2 nap a Vilag lenne...

2011. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hümi ***** válasza:
simán :D 2nap alatt nem sok minden fog történni így a suli vége felé :D
2011. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!