Boldog vagy?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azért vicc hogy 80% válasz nem

ennyire szar a sorsa azoknak akik erre az oldalra írnak ?

2011. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 habibi ***** válasza:
egyáltalán nem, talán ebben az évben ez a legrosszabb napom :(
2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Minden nap minden percében nem. De mindig van valami, ami miatt egész nap vigyorognék, mint a vadalma. Tökéletes boldogság nincs, de összességében igen, nagyon boldog vagyok.
2011. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

igen nagyon boldog vagyok.:D

felvettek a suliba amit elsőnek jelöltem be.

helyrejöttünk anyagilag és új barátom van.

a családi veszekedések is megoldódtak.

régen volt ilyen csodás napom...:D

2011. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lennék boldog?! Van családom, vannak barátaim, fiatal vagyok (15 éves), gondtalan, van mit ennem, van hol laknom... Persze vannak gonjaim, rossz napjaim is, de nincs olyan időszak az ember életében, hogy ne lenne valami baja. Szerintem. Akkor most mindig rágjam valami miatt a kefét? Az ember bármikor, bárhol, bármilyen körülmények között lehet boldog. Én azt mondom: always look on the bright side of life! http://www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ :) http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0 Nézzétek meg ezt a videót! Amikor először láttam, a pofámról lesült a bőr, mert még én panaszkodok! Emberek: mindig van kiút :) Rossz volt olvasni a sok "nem"-et erre a kérdésre... Csak azért írtam ennyit, na =)
2011. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!