Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz, hogy 15...

Szerintetek gáz, hogy 15 évesnek néz mindenki?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy alacsony vok...hanem középtermetű (kb. 170 cm) és túl fiatalos az arcom. Manapság pedig egyre gyakrabban megkérdezik tőlem, hogy én most leszek majd középsulis?! Holott már fősulis vok...és hát egy idő után, zavaró érzés, hogy 19 éves koromra mindenki 4-5évvel fiatalabbnak néz...Jah és fiú vok...:D
2011. máj. 4. 15:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi-köszi :D
2011. máj. 4. 21:20
 12/14 A kérdező kommentje:
jah és csak annyit, hogy mit gondolnának rólam ha öltönyben csak úgy megjelennék az utcán?:DD azt hinnék, hogy túl nagyembernek képzelem magam nem? xDDD (Előző válaszolónak.)
2011. máj. 4. 21:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak zako vagy mire gondoltam egy farmerral meg egy egyszeru poloval. Mint ahogy showder klubban is nyomulnak neha.

Jah meg converse.


Ez igy leirva eleg meredeknek hangzik, kepek kellenenek hozza.

Vagy mondjuk pull&bearban tok klassz pasiruhak vannak vahy akar a springfieldben.


Am az is jo ha egy eladotol kersz tanacsot. Azert vannak!


Vagy nzd meg pl. Harry herceg h oltozkodik, nekem annyira bejon az ing+farmer kombo. Es tok lazanak nez ki hozza. Kis cukkerpofa :P

2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát képek jól jönnének..:P

csak ne nagyon extrát, mert nem vagyok valami felszabadult személyiség...:D

2011. máj. 4. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!