Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szívemnek lehet baja attól...

A szívemnek lehet baja attól ha napi szinten/ 2 naponta futok 5-6 km-t? 170cm magas vagyok,55 kg és 15 éves. De nem vagyok megelégedve magammal, amikor csak tehetem futok, erősítőgyakorlatokat csinálok.

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdték mondani az ismerőseim,hogy fogytam! Ezen felbuzdulva,hogy végre sikerül leadni pár kg-ot, még többet futok és alig eszek. ( Mellesleg elég ideges vagyok és a futással ezt is levezetem! )Apukámnak baj van a szívével, szerintetek ha már ilyen gyakran futok, ilyen távot, az a szívemnek árthat? Picit félek ettől, futás vége felé már néha szédülök és fáj a fejem.
2011. júl. 26. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Drágám, a fejed nem azért fáj, és nem azért szédülsz, mert baj van a szíveddel...annál egyszerűbb, azért, mert NEM eszel, mint ahogy írtad is, nagyon keveset. Egyél rendesen, nem lesz baj.
2011. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Egyél normálisan, és fussál.
2011. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bix ***** válasza:

jah hogy a futás mellé nem eszel. gratu. majd amikor a mentő visz el mert összeesel az alacsony vércukrod miatt az utcán akkor remélem megtanulod hogy megy ez...

enni kell...

2011. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amúgy meg mi a baj a 170/55-el? simán ehetnél normális, rendes, egészséges kaját, amennyit akarsz, a futás mellett
2011. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, lesz baja a szívednek, ha koplalsz....mondjuk belehalsz a koplalásba
2011. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és amellett, hogy normálisan étkezel: [link]
2011. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom,hogy nem eszek, megvan a reggeli - ebéd- és vacsi. De a közbeni 2 kimarad, és nem is vagyok éhes olyankor! Ha pedig futok délután, este már, jó hogy nem állok neki megenni valami nehezet! :)

alice_in_wonderland : Nekem nem felel meg! :\ Azt érzem,hogy minden barátnőm vékonyabb nálam! :\

76% : Nem koplalok! Ha éhes vagyok, eszek! De nem is vagyok éhes! :)

bix: köszi a bíztató szavakat! ;))

2011. júl. 26. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
ma mit ettél, mikor és mennyit?
2011. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha mindig másokhoz hasonlítod magadat, SOHA nem leszel elégedett, ezt elhiheted, hamarabb leszel anorexiás, vagy bulimiás, vagy szedsz be valamit (részben tapasztalat)
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fél 1kor (ebédre) : Krumplilevest és túrós tésztát :)

4 óra felé : Ettem egy rántott husit egy szelet kenyérrel:)

Azóta nem ettem:) De ma nem futottam!


Tuudom! De akkor is, ha legalább már elkezdeném elfogadni magamat!:))

2011. júl. 26. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!