Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy erős ember/ erős...

Milyen egy erős ember/ erős személyiség?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem sírja el magát a Titanikon... Mondjuk én elhánytam magam :D
2011. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem is csoda, nem semmi ahogy rázkódott. Te ott voltál rajta? Jó öreg lehetsz már. A kérdésre reagálva én annak érzem magam. Ambiciózus, munkában mindig élenjáró, családfenntartó, példamutató család apa, remek férj, minden kihívást megoldó, azaz "semmi sem lehetetlen" ember. Magyarán pont az ellentettje a mai siránkozó fiataloknak. 48/F
2011. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

:) És cseppet sem vagy öntelt. :)))

De egyébként a példád jó. Egy erős személyiség ilyen. Mindent kézben tart, mindenben igazán odateszi magát, bármilyen feladata van megoldja és kész. Nem nyivákol, ha gondok vannak, hanem koncentrál, gondolkodik és máris megtalálja a titkok nyitját. És ezt természetesen a családban és a munkában is.


A férjem ilyen. Imádom. :)

2011. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Akkor csak gratulálni tudok hozzá. Jó hogy vannak ilyen emberek. Csak azt sajnálom hogy önteltnek tituláltál.
2011. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
minden erős sikeres személyiség háta mögött egy gyenge nő áll
2011. máj. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az az igazán JÓ erős személyiség,aki nem szalad el a problémák elől,gondolkodik mielőtt válaszol és nem húzza fel magát minden hülyeségen.Aki tud megbocsájtani,tanul a történésekből és ezáltal normális életet teremt mások számára is.Ezek az emberek általában biztos munkahellyel rendelkeznek,ahol megbecsülik őket,ill. ha elveszítik állásukat,ezerrel keresnek egy másikat,persze őket is megviseli,de próbálnak túllépni rajta.Aztán ott a másik fajta erős személyiség,akit úgy hívnak önző,minden szaron hisztizik,megsértődik,kiabál,csak azt és csak úgy lehet csinálni,ahogy ő akarja,elviselhetetlen.
2011. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
"minden erős sikeres személyiség háta mögött egy gyenge nő áll" Ez egy baromság. De a Titanic után nem is vártam mást tőled.
2011. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
22%
Pont olyan mint az én férjem!!!!
2011. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért tettem fel a kérdést, mert úgy gondolom én is egy erős ember lettem.. De persze nem volt ez mindig így.. Én azt mondom, hogy csak az az ember lehet erős, aki már elég rosszat kapott az élettől és eleget szenvedett, de volt benne annyi akarat, hogy talpra álljon.

Az akaratomnak hála, hogy 16 éves létemre nem vagyok siránkozós fiatal, hanem imádom az életet és nem hagyom, hogy megalázzanak, kihasználjanak, megsértsenek.

2011. máj. 2. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

az az erős személyiség, akiben csak a pozitív jellemvonások jutnak érvényre. az ilyen ember teljesen józan gondolkodású, tisztán látó, hiszen az önzésből és félelemből kialakuló elfogultság csak emészti az egyént, tévútra csalja, fogságban tartja...vagyis gyengébb a jelleme ekkor. az erős személyiség tehát a teljesen önzetlen, mivel azt az embert nem lehet megvezetni, nem lehet kihasználni, az az egyén nem tud szenvedni, mert mindent és mindenkit egyenértékűen szeret, és tudja, hogy nem eshet semmi baja az égegyadta világon. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!