Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves fiatalos srác vagyok....

19 éves fiatalos srác vagyok. Kinevetnének ha a kedvenc animém a narutó, fejpánttal a homlokomon mennék suliba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

ne kritizálja senki Narutot! :) szerintem abszolút nem gáz,ez nagyon is "érett" anime. és ezt nem csak azért írom,mert HATALMAS fan vagyok!:D Naruto4ever ^^

amúgy 14/L

( u.i. szerintem MAX. akkor szégyellhetnéd magad,ha bénán öltözöl be,én bolondballagásra akartam Narunak öltözni,de a végén másnak fogok.félek,nem lennék elég "jó". abból pedig igen fura dolgok jöhetnek ki.pl:


[link]


bocs,ez volt a legbénább,de tényleg nem volt a számításaimban az..... XD

hogy feldobjalak:


[link]


[link]


remélem megjött az önbizalom hozzá ^^

2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kreténnek néznének, de sz_rd le a társadalomfüggőséget és ne törődj mások elvárásaival.

Múltkor volt a bolondballagás és egy csaj beöltözött Kibának. Ő az egyik kedvenc karakterem, mellesleg a telefonomon pont Kiba volt a háttérkép akkor. Mondom az küldi. :D

A Naruto-n és a DBZ-n kívül milyen animéket kedvelsz még? :)

2011. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zsivány lenne. Szarj rá ki mit gondol ha neked tetszik.
2011. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
El tudná nekem valaki mondani szépen érthetően, hogy ezekben az "érett mesékben" mit lehet szeretni? Mert én rosszul vagyok ezektől. Nem szemétkedésből mondom.
2011. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért az erős, hogy nem látsz a narutoban ember méretű kardokat. A Samehada azért elég nagy például.
2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem ciki h szereted a Narutot de a cosplayt hagyd meg animeconra vagy deviantartra...


En se oltozok be 20 eves orvostanhallgatokent Kagomenak vagy Azulanak pedig birom oket. Max. a hajamat fesultem ugy, de mar szoszke vagyok...


Inkabb karkoto vagy vmi ilyesmi ha nagyon szereted, de fejpant sztem mar nalam utne a nevetest :)))

2011. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokan kinevetnének,de biztos van hozzád hasonló aki talán menőnek találnám!19évesen én már csak a southparkot engedném neked nézni! :)
2011. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Vree ***** válasza:
59%

Nemár, hogy a Tapsi Hapsiról azt hiszed hogy gáz a Naruto az meg nem xD Tudod hány évvel idősebbek nézik ma az előbbit mint az utóbbit?


Én tuti kinevetnélek, de ki tudja. Ha nem lennél beleesve, poénnak jó volna. Ha az osztálytesók nem ismerik, akkor úgyse számít, ha meg ők is fanok, akkor miért ne.

2011. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
mi az a fillerek? mert én fillérnek olvastam :D
2011. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
filler: olyan epizód ami nem kapcsolódik a fő eseményszálhoz, csak ilyen kitöltő rész.
2011. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!