Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves fiatalos srác vagyok....

19 éves fiatalos srác vagyok. Kinevetnének ha a kedvenc animém a narutó, fejpánttal a homlokomon mennék suliba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik 55éves tanárom úgy viselkedik mint egy 20éves (röhög, táncol órákon)...Szóval mértne? Ha neki ez így jó...
2011. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

17 vagyok,lány, és kábé űbermódon függöm. Ez van.

És igen , kiröhögnének. Én a narutos kulcstartómmal szaladgálok, de még azon is röhögnek.Persze poénként fogom fel. :D

2011. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Nem röhögnek ki. Nekem 28éves Naruto fan ismerősöm van aki con-okra jár és nem röhögik ki. De ha parázol, akkor ne a fejedre hanem a nyakadra tedd a pántot oszt csókolom!^^
2011. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
100%

Szerintem nem gáz, az viszont hogy kinevetnek e vagy sem az már azon múlik főleg, hogy mennyire vagy magabiztos, határozott, hogy felvállalod hogy te igen is szereted és jól érzed magad vele a fejeden.

-Mellesleg, én már próbáltam (de igaz hogy csaka nyakamban lógott). Aki vágta" a témát annak tetszett, aki nem az meg azt gondolta hogy egy japán hagyományőrző vagyok kb :P

-Másik, ha szeretnek a sulidba, akkor konohás fejpántal is szeretni fognak, ha viszont looser vagy, mindenhogy ki fognak nevetni, ezel vagy e nélkül is

2011. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
szerintem zsír lenne:D
2011. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
örülök, hogy valaki megemlítette Azulát is:)
2011. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Na ne viccelj már. Imádom a narutót 22 vagyok. Ezekből nem lehet kinőni. Mondjuk én felirattal néztem, úgy kicsit komoylabb poénok is vannak benne. Fejpánt ... hát :D én nem venném fel. DE mindenki azt csinál amit akar és ha jól le tudod kezelni h poénkodnak veled, akkor még menő is lehet h van egyéniséged, viszont ha rosszul viseled a cikizést akkro gáz lesz a fejpánt, ennyi a lényege az ilyen dolgoknak :)
2011. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
én 17 éves vagyok és nagy Naruto fan ^^ volt mikor én az utcára, a barátnőmhöz, egyik ismerősöm bulijába is fejpánttal mentem XD... volt mikor Neko fülben mentem haza a barátnőimmel. A buszon is, meg az utcán is igen megnéztek. Volt hogy jött velünk szembe egy kamion, és olyan arcot vágott a söfőr x), engem nézett az út helyett XD... meg a suliban is voltam már Neko fülben... engem nem érdekel ki mit mond, hogy gáz, meg hogy baromság. Lesz*rom őket. De fejpántot és is inkább a nyakamba tenném a suliban.
2012. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a homlokomra tettem és úgy mentem suliba,hát iszonyat kiröhögtek,de csak azért,mert az én osztálytársaim még mindig ovodás szinten vannak és még azon is röhögnek ha valaki kiflit hozott zsömle helyett xD

14/L

2012. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Szerintem nem gáz egy kicsit sem:) NA Tudjátok mi a gáz? A tapsihapsis válaszadó. ÜGENEM NEKED HOGY NAGYON GÁZ VAGY!!
2022. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!