Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha haragszom...

Mit csináljak, ha haragszom magamra és másokra is?

Figyelt kérdés

Néha már nagyon elegem van ebből.Az van,hogy egész gyerekkoromban kövér voltam,csúfoltak,elutasítottak, nem nagyon akartak barátkozni velem, sokat voltam egyedül. A szüleim is elfogadták,hogy ez így jó, és nem foglalkoztak velem túl sokat,még az étkezésemre se figyeltek oda,mikor diétázni akartam,akkor se mindig álltak mellém.Elköltöztem,fogytam 30kg-ot. Most se vagyok teljesen vékony sajnos:75kg körül vagyok,és zavar a nagy has,még zsíros test,pedig tornáztam is valamennyit.Most is eljárok gyalogolni,napi 1 órát,de máshoz már nincs túl sok akaraterőm egyelőre.Az étkezésemre figyelek,mindig keresem magamban a hibát, elégedetlen vagyok,erős önkritikám van,hogy miért nem sportolok többet,de lelkileg nem megy több ennek ellenére.


Még mindig azt látom,hogy a többség a teljesen vékony,karcsú lányokat becsüli meg.


Haragszom magamra,hogy igénytelen voltam,bár depressziós is,mert elhanyagoltak a szüleim is,nem foglalkoztak velem,végülis mindegy,akkor sikerült talpraállnom,amikor eljöttem.De akkor haragszom,hogy miért nem volt több erőm,miért nem törődtem magammal jobban,és akkor most nem lennék a küzdelem közepén.


Haragszom másokra,hogy nem foglalkoztak velem,mert kövér voltam,és most meg azért,mert eddig is itt voltam,miért csak most kell észrevenni,amikor már fogytam?


2011. máj. 12. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!De a múlton sajnos nem tudunk változtatni,ezt el kell fogadni!Inkább próbálj meg örülni 1kicsit annak hogy így is fogytál,és küzdj tovább hogy elérd az ideális testsúlyod,+bocsáss meg másoknak a hibáikért még ha nehéz is(csúfoltak,szüleid nem figyeltek rád eléggé stb.)

Zárd le a múltat,és a jövőre koncentrálj,és próbálj nem haragudni másokra és magadra,+higgy Istenben és magadban!

Szeretet legyen benned,akkor az életed is jobbra fordul.

23F

2011. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En csak annyit mondanek, hogy grat a fogyashoz. Jo uton haladsz.

A haragra meg probalj megbocsajtani az embereknek, meg akkor is ha unfairek voltak. Pont ettol leszel kulonb, mint ok...

2011. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez mind szép és jó amit az első kettő írt, de a megbocsátás nem mindig megy olyan könnyen. Ügyebár nem tudjuk menyire bántották meg a kérdezőt. Szüleidnek bocsáss meg szerintem, híd el ők mindig is a jót akarták neked. A többit meg próbáld meg lefelejteni, ne gondolj rá. Találj valami hobbit ami elfelejteti vagy egy szerelmet vagy valamit.
2011. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
békülj ki magaddal, aztán mások egyéniségével is
2011. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!