Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Lelkileg nem bírom

Mit csináljak? Lelkileg nem bírom

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Túlérzékeny vagyok, nagyon sokat agyalok a dolgokon és nagyon a szívemre veszem a dolgokat.

Annyi minden történt az elmúlt időkbe velem, hogy(Bár vannak kis dolgok is köztük)-hiába beszélem ki magamból, nem segít, és kezdek összetörni. Egyszerűen olyan nyomás van bennem, mintha már nem bírnám tovább. Szeretnék kiegyensúlyozott életet élni, de mindent magamra veszek és összetörök. VAn rengeteg öröm az életemben, de egyszerűen már nem bírom a fájdalmakat, a nyomást, és ami a legrosszabb, hogy senki nem tud tanácsot adni.

Mit tegyek, amivel jobb lehetne? Már szüleimtől kértem, hogy hadd járhassak pszichológushoz, de szerintem az beletelik pár hétbe. Addig valami tanács, tea, vagy valami, amitől kikapcsolhatnék, leállíthatnám magam?

Előre is köszönöm


2011. máj. 16. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
SEDATIF PC homeopátiás szer.
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is a pszichológus lenne a tökéletes megoldás, tudod nagyon de tényleg nagyon sokat segítene, szerintem a legközelebbi pszichológushoz menj el barátnőddel vagy valakivel aki elkísér, kérj időpontot a legközelebb hozzád eső pszichológustól és mond azt is hogy nagyon fontos lenne, így előbb is kapsz majd, beszélget veled majd a pszichológus és hidd el el fogja érni hogy kiegyensúlyozott életed legyen gyógyszerek nélkül :) sok sikert . puszi L/18
2011. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!