Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az osztálytársaim kiközösítene...

Marcsi1998 kérdése:

Az osztálytársaim kiközösítenek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Oda megyek hozzájuk csevegni és ők elmennek vagy elküldenek
2011. jan. 7. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Van ez így...nem tudsz nagyon mit csinálni.De mindenki?:O És egész nap egyedül vagy?Gondolom ha mindenki ellened van akkor nem ok nélkül...
2011. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andaolo válasza:

Nehez kerdes, en is voltam ilyen szituban, es bizony a megoldas nem konnyu,de erdemes keresni.


Miota tart ez az allapot? Volt elozmenye a dolognak?

Ezekre neked kell valaszolnod magadnak oszinten, hogy gondolkodhass egy megoldason.


Ha heteken at megy ez, akkor en mindenkeppen beszelnek a szuleimmel es a tanarommal is.


Ezenkivul irodtak onsegito konyvek a temaban, mindenkeppen erdemes keresni egyet, mert nagyon jo tanacsokat ad.

2011. jan. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gödöllői vagy?
2011. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen,mindenki
2011. jan. 8. 10:32
 5/13 anonim ***** válasza:
dettó ugyanebben a szituban woltam :/ de ha valameik odajött h : segítesz? akkor elküldtem a fenébe. Aztán ofőin beköptek de én elmondtam a szitut, és a tanárnőnk mindenkit leszidott kivéve engem :)
2011. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
verd meg őket!!! amég nem figyel rúgd szájba az egyiket!!!
2011. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van vmi oka a kiközösítésnek? Gondolkodj el ezen.

Nálunk is van egy srác, akit kiközösítünk, de van oka. Mindig köp a tanárnak. Elkéri más háziját, de ő nem adja oda senkinek (most már mi se adjuk neki oda). Lenéz mindenkit. Nyal minden tanárnak.

Nekem az a véleményem, hogy a kiközösítés már csak egy következmény. Lehet tévedek, de én ezt tapasztalom.

18/F

2011. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi 2 év és tiszta lappal kezdhetsz.
2011. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy valaki terjeszt valamit rólad.
2011. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen,valaki terjeszt valamit rólam
2011. jan. 9. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!