Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz, hogy a fiúk könnyűvérűne...

Igaz, hogy a fiúk könnyűvérűnek tartják azokat a lányokat, akik felakarják magukra hívni a figyelmet?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy harmincas férfi ismerősömmel, akitől megkérdeztem, hogy hogy tudnám felhívni a figyelmét egy srácnak, aki "tetszik". És ő erre kikerekedő szemekkel kérdezte, hogy minek akarom én ezt? Ha ezt csinálom, akkor tudja, hogy könnyű vagyok, megszerezhet és ezáltal nem vagyok értékes. Fiúk, ha ez így van kérlek mondjátok meg! Köszönöm!
2011. máj. 20. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hogy vegyen észre a srác, ha nem csinálsz semmit? Mire gondoltál végülis? Szemezni azért ha tudsz akkor szemezz vele. Nem kell kirívóan öltözködni, hogy észrevegyen, de visszafogottan is lehet szexisnek lennie(elegáns ruhadarabok).
2011. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez egy rossz felfogás a nőknél, hogy "fel kell hívni a figyelmet"

nem kirakatbábú vagy hogy mutogasd magad, nem is telefonközpont hogy jeleket küldj, menj oda és beszélgess vele.

felejtsd el ezt a "pasi dolga" felfogást, ha valakinek tetszel, neked kell tenni érte.


jellemzően pedig igaz, hogy amelyik nő mutogatja magát arról azt gondolják hogy csak dugásra jó.

2011. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg!
2011. máj. 21. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!