Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi, akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akivel egy suliba járok, és facen fűz, hogy feküdjek le vele. Bizonytalan vagyok, mert félek, hogy könnyűvérűnek könyvelnek el, mert nem lenne több köztünk. Szerinted?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy suliba jártok,de csak neten keresztül mer fűzni? XD
2011. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén kezdődtek a dolgok, de eddig csak egy sziát és stírölést kaptam... Jah és persze a fiú osztálytársai vigyorgását.
2011. máj. 30. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
nem ismerem az értékrendedet,de ha nagyon szeretnél a trófeája lenni,hát cselekedj kedved szerint...
2011. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nagy a szája a gyereknek ha élőbe megse mer szólítani már bocsi, de egy lúzer. Én a helyedben elküldeném a ***** anyjába ha nem akarod hogy a szex utána napon az egész iskola azon röhögjön hogy mekkora egy ribi vagy.
2011. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja hogy csak facen megy...OKÉ
2011. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a röhej az egészben, hogy egyáltalán felmerül benned a dolog lehetősége.
2011. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az a röhej az egészben, hogy egyáltalán felmerül benned a dolog lehetősége."


Egyettertek. Egy buta liba a kerdezo. Gondolom meg nincs kozeleben sincs a 18-nak.

2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-nincs
2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért könyvelnének el könnyűvérűnek, mert aki képes lefeküdni első szóra egy olyan lúzerrel, aki faszbúkon írogat, az egy könnyűvérű lotyó.

Meg is érdemelnéd.

2011. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hm.. érdekes.! Tetszik neked az a fiú.?


15/L

2011. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!