Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van életfelfogásod? Ha van,...

Van életfelfogásod? Ha van, akkor milyen, hogy állsz az élethez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hedonista vagyok
2011. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyag nem létezik! Minden élő, és minden nagyon gyanús!
2011. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élni és élni hagyni!
2011. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Ha törekszel valami szépet tenni, és álmaidat a sikertelenség zúzza szét, jusson eszedbe, hogy minden győzelmet megelőz a bukás, és minden boldogságot a szenvedés" /Anonymus/
2011. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(Anyámék erősen szocik) Hát nem tudom olyan fél-kommunista vagyok,mert Isten létezik de hiszek a kemény munkában,nincs munka?szerezz!nem törődnek veled?akkor érd el hogy törődjenek!nincs semmid?teremtsd elő magadnak!
2011. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy élek ahogy nekem jól esik. Nem érdekelnek mások, semmilyen szinten. Azt csinálom amihez kedvem van. (Persze azért úgy hogy ebből ne legyen később hátrányom, szóval tanulásra pl nem vonatkozik, azt muszáj ha nincs kedvem akkor is. :D) nem tudom ez milyen fajta felfogás, de különösebben nem is érdekel. (:
2011. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs isten, legalábbis emberek istene nincsen... én az univerzum istenében hiszek... biztos vagyok benne hogy a galaxisunk másik felében most is harcol egymással két civilizáció csak minket még nem fedeztek fel.
2011. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
leszarom
2011. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!