Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerettél már valakit annyira,...

Szerettél már valakit annyira, hogy ha továbbált örültél neki, hogy boldog annak ellenére, hogy te szomorú vagy?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 22:18
 1/10 anonim válasza:

Nem.. még nem. és magamat ismerve sosem fogok ilyet érezni, lehet , hogy emiatt önző vagyok vagy nem tudom.. el sem tudnám képzelni, h milyen érzés ez..


Miért Te most boldog vagy, mert a szerelmed mással boldog?


20/L

2010. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon ellentmondásos a dolog, de megértettem hogy Ő velem soha nem lesz olyan boldog mint én vele. Ezért elengedtem, és most egy teljesen jól működő kapcsolatban él. fáj, de boldog és ez mindennél fontosabb. Nehéz meghozni ezt a döntést, de azt gondolom ez az igazi szeretet egyike..
2010. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is nehéz volt, de úgy érzem, sírnék a boldogságtól, hogy végre olyan élete lehet amit én nem tudtam megadni neki és boldog. Csak hát nagyon-nagyon hiányzik.


Egyébként nem tartalak önzőnek, első válaszoló.

2010. jún. 4. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem. Talán. Azt hiszem.

Örültem, hogy boldog, még ha el is hagyott (de azért közben pont annyira sajnáltam saját magamat is). Egész életemben egyetlen ilyen személy volt, több nem is lesz, egyszerűen nem ilyen típus vagyok. Azt hiszem, ő egy... boszorkány volt. Igen, boszorkány. Aki egy hozzám hasonlóan önző és egoista emberből képes ezt kihozni, annak tutira varázsereje van.

2010. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzott! Fájt is nagyon, rengeteget sírtam miatta, de elmúlt pár év és most is hiányzik, és rossz ha látom azzal a lánnyal. De azt is látom rajta hogy csillog a szeme, és annyira ambivalens érzés de most boldog! Ez a legfontosabb, mellettem ezt nem tudta volna megélni....
2010. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár másodpercre, de éreztem :) Aztán újból erőtt vett rajtam a düh, a keserűség, és a szomorúság.
2010. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem..T.T
2010. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem más mint a dominancia legfelsőbb foka. Figyelmetekbe ajánlom ezt a bejegyzést [link]
2010. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nem, de volt egyszer egy hirtelen fellángolt szerelmem egy elvált, kétgyerekes anyukával, aki nagyon aranyos csaj volt, (csak a két kis testi hiba ott volt). Eleivel olyan erős volt a szerelem, hogy úgy éreztem, simán tolerálom, igyekeztem a gyerekek kedvébe is tenni, de aztán rájöttem, hogy ez nagyon nem nekem való. (24 éves csávóka voltam akkor). Szakítottunk, mert nem akartam inkorrekt lenni a csajjal, hogy kihasználom őt, de az anyaságban magára hagyom. Az emberi barátság megmaradt és később igazi örömmel töltött el, hogy lett kapcsolata. És őszintén gratuláltam is és tényleg azt mondtam, hogy ő is megérdemli, hogy legyen egy igazán hozzá való partnere.
2010. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, őrülten szerelmes voltam, még mindig szeretem. De ez már évekkel ezelőtt történt. Szóval ő tovább állt, és az egyik legjobb barátnőm nyújtotta neki a vigaszt! Nagyon fájt, iszonyatosan, de nem adtam a tudtára! Amikor velük kellett lennem nyomtam a jó pofit pedig majd megszakadt a szívem és észre se vették.. De amikor láttam rajta, hogy boldog nem is érdekelt, hogy nem mellettem az..


Azóta teljesen más vizekre utaztunk mindhárman, ám én a fiúval mostanában sajnos sűrűbben összefutok, és már 3x elsírtam magam, miután már nem látta az arcomat. (Az utca kellős közepén bőgtem) És volt amikor annyira megnézett, hogy "hű milyen jó nő lett" akkor pedig egész nap kacarásztam az arcán. Még mindig nem felejtettem el, és bármikor újra vele tudnék lenni!

Nem tudom, hogy miért érzem ilyen biztosan és honnan árad, de életem végéig szereti fogom!

2010. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!