Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lenne a helyes tenni...

Mit lenne a helyes tenni ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, aki osztálytársam volt sokáig, de egy pár éve kiköltözött külföldre. Régen nagyon jóban voltam vele, de mostanára annyira eltávolodtunk egymástól, hogy sikerült nagyon összevesznem vele.

Aztán valamelyik nap rám írt msnen, mintha nem is vesztünk volna össze, de én teljesen úgy éreztem, hogy nem akarok a barátnője lenni... De rám írt, hogy mikor találkozunk...

A probléma az, hogy én mindig is olyan voltam, aki nem tud senkivel se összeveszve lenni, és nemet mondani, így azt mondtam, találkozzunk pár nap múlva...

El is jött a nap, de a csaj lemondta, mert nem engedték el a szülei. Ezt jelnek tekintettem, hogy hogy ha legközelebb elhív, bírjak nemet mondani.

Persze még egyszer elhívott, de nem beszéltük meg hogy találkozunk e vagy mi, erre ma írt egy másik barátnőm, aki szintén ugynaígy van a csajjal, mint én, hogy összevesztek, de nem bír nemet mondani, és arra kér hogy találkozzunk ma hármasban, mert ő nem akar egyedül lenni a lánnyal...

Nekem már lenne programom, de nem kötött, le tudnám egyszerűen mondani, nem is számítana, de nem tudom hogy döntsek...

Szerintetek? Menjek el a lányokkal vagy ne? Előre is köszi!


2011. aug. 12. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemet mondani tudni kell. Nem minden ember olyan jó szívű mint te, hogy nem tudsz nemet mondani. A véleménynyilvánításhoz jogunk van. Te tudod, hogy az a lány aki 2X elhívott, simán átnézett azon, hogy te nem vagy vele valami jó kapcsolatban. Lehet hogy neki nem esik nehezére átnézni csak úgy egy baráti kapcsolaton. Szerintem nyugodtan megkérdezhetted volna tőle, hogy miért nem keresett eddig téged és hogy most mi a helyzet.

Ha a másik barátnőd segítséget kért tőled, azt ne tagadd meg. Menj el velük nyugodtan. Még talán az ő kapcsolatukat ki is tudnád egyengetni. és a fárasztó nap után..kellemesen áludni mennél..:))

2011. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!