Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mit kellene mondanom holnap?

Holnapra hívtak be a zenesuliba, mert jelentkeztem zenét tanulni, rokonomat kértem, hogy mondja, hogy nem megyek Szeptemberbe derült ki, hogy nem fér bele az órarendembe.


2011. szept. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg nekik h nem mész.
2011. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak az órarend miatt van, nincs semmi szégyellni valód: menj be nyugodtan, és mondd, hogy nem tudsz járni ebben az időpontban. Még az is lehet, hogy találnak neked valami más megoldást. Ha viszont már nem szeretnél zenét tanulni, akkor is legyél őszinte: elvégre ez nem kötelező. Később még járhatsz, ha úgy döntesz. A lényeg, hogy meg tudod te ezt oldani egyedül is, szerintem nem kell hozzá az a rokon! ;)
2011. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:-) a rokon jár zenesuliba, kérte a tanárát, aki az igazgató, hogy töröljék a jelentkezésem. azt mondták, hogy menjek be, megbeszéljük. :-)
2011. szept. 7. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tégy úgy. :)
2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!